ריברי הפצוע ייעדר חודש

הפליימייקר הצרפתי של באיירן מינכן נפצע בקרסולו במשחק הניצחון מול הופנהיים ותחילה ההערכות דיברו על היעדרות של חודשיים לפחות, אולם האלופה יכולה להתנחם בפציעה של חודש בלבד

יום רביעי 22 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 ביש מזל לבאיירן מינכן או שאולי אנחת רווחה? הפליימייקר הצרפתי של הקבוצה, פרנק ריברי, נפצע בקרסולו במשחק הניצחון על הופנהיים 2:1 אתמול (שלישי), אולם החששות כי פציעה ארוכה התבדו לאחר שהבדיקות הרפואיות בישרו על היעדרות המוערכת בחודש ימים בלבד.

ריברי נבדק אמש בבית חולים במינכן והרופאים התקשו להישאר אופטימיים מול מצב הקרסול שלו. כאמור, למרות הערכות פסימיות על היעדרות של חודשיים ימים לפחות, ריברי צפוי לשוב למגרשים כבר לקראת סוף חודש אוקטובר, אז תפגוש קבוצתו של ואן-חאל את ורדר ברמן.

פרנק ריברי עצמו אמר עוד לפני שהתבשר כי יוכל לשוב לשחק כבר בסיום החודש הבא: "אני מאוכזב מאוד, זה ביש מזל רציני. המשחקים הראשונים בליגה הם קריטיים להמשך העונה ואני רוצה לעזור לקבוצה שלי לפתוח את העונה ברגל ימין. אני מקווה לחזור בהקדם".

כידוע, הקבוצה הבווארית נאלצת בימים אלו להסתדר ללא הכוכב הגדול אריאן רובן, שצפוי לשוב מפציעה גם הוא רק לקראת חודש דצמבר. במשחק הניצחון אמש בהופנהיים היא נעזרה בתוספת הזמן ובבלם הבלגי דניאל ואן-בויטן, שכבש שער ניצחון בדקה ה-91.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק