3,000 אוהדי מכבי יגיעו לאשדוד

אוהדי מכבי ת"א בטירוף לקראת משחק הליגה ביום שני. מדוניאנין וסטרול התאמנו הבוקר ויהיו כשירים, אלירן עטר החולה לא התאמן. ברק יצחקי הגיע לקריית-שלום ונפרד מחבריו, לקראת הניתוח אותו יעבור בברצלונה ביום שבת

יום חמישי 23 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

3,000 אוהדי מכבי תל-אביב צפויים להגיע לאשדוד ביום שני הקרוב ולצפות במשחק הליגה שמוגדר כקריטי עבור הצהובים. ניצחון באצטדיון ה"יא מול מ.ס אשדודיכניס רוח גבית לשאיפות האליפות של הקבוצה, לקראת המשחק ללא קהל מול הפועל פ"ת והדרבי התל-אביבי שייערך באמצע אוקטובר.

מחר (שישי) צפויים להגיע כרטיסים נוספים לקריית שלום עבור אוהדי מכבי ת"א, לאחר שמאות כרטיסים כבר נמכרו. ארגון "האולטראס" יוציא שיירה של אוטובוסים לאשדוד, שיחכו לאוהדים במתחם "חצי חינם" בראשון-לציון ויקחו אותם ישירות לאצטדיון הי"א. 

אורי משיח מראשי הארגון אמר ל-telesport: "מבחינתו זה משחק לחיים ולמוות. חשוב מאוד לתת לשחקנים הרגשה ביתית. רק ככה אנחנו נחזור מאשדוד עם תוצאה טובה שתבטיח שהשנה אנחנו נרוץ לאליפות".

מוקדם יותר הבוקר, חג סוכות או לא, בקריית שלום שגרת יום רגילה למדי. שחקני מכבי תל-אביב הגיעו היום (חמישי) למגרש האימונים על מנת להמשיך בהכנות לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד.

עוד לפני תחילתו של האימון התייצבו שחקני הקבוצה לתמונה הקבוצתית, שצולמה מחדש בעקבות הצטרפותם של דימיטאר רנגלוב וגל אלברמן. לצילום הקבוצתי הגיע החלוץ הפצוע ברק יצחקי, שנפרד מחבריו לקראת נסיעתו לברצלונה. יצחקי ייצא מחר לספרד וביום שבת הקרוב יעבור את הניתוח אצל דוקטור רמון קוגט, מי שניתח בשנה שעברה את מאור בוזגלו. יצחקי ייצא לספרד מלווה בהוריו ומספר חברים.

מיד אחרי הפרידה מיצחקי והצילום הקבוצתי, הקבוצה המשיכה בהכנות לאשדוד וחזרה לאימונים, לאחר שאתמול זכו השחקנים ליום חופש. מי ששבו להתאמן הם בלם הקבוצה אבי סטרול והקשר הבוסני, חאריס מדוניאנין. בעוד מדוניאנין סבל מוירוס קל ולא היה צפוי להחמיץ את המשחק, אבי סטרול הצליח להתאמן למרות שסבל בימים האחרונים מכאבים בקרסול והוא צפוי להיות כשיר. למרות זאת, הצוות הרפואי ימשיך בטיפולים ברגלו של הבלם וייתכן כי הוא יקבל זריקה לקראת המשחק. אם סטרול בכל זאת ייעדר מהמשחק, את מקומו יתפוס במרכז ההגנה ניסו קפילוטו. מהאימון נעדר אלירן עטר החולה, אבל אין חשש נכון להיום כי הוא יחמיץ את משחק הליגה הקרוב.

הבוקר נערך במתחם האימונים בקריית-שלום טורניר האוהדים השנתי של ארגון "השחקן ה-12" על שם ירדן נגאר ז"ל, שהיה אוהד הקבוצה והשתייך לארגון האוהדים. נגאר נהרג בתאונת דרכים בקפריסין והטורניר נערך לזכרו זו השנה השישית. בסיום הטורניר העניקו שחקני מכבי ת"א את הגביע לקבוצה הזוכה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק