רוקי: אין לנו מה להפסיד

הקשר הצרפתי של הפועל ת"א התראיין לאתר של אופ"א לקראת המשחק ביום רביעי מול ליון: "הכי חשוב שנשחק כמו שאנחנו יודעים בבלומפילד. אנחנו קבוצה קטנה במפעל ליגת האלופות"

יום חמישי 23 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

רומן רוקי, קשר הרכש הצרפתי שהביאו אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס הקיץ להפועל תל-אביב, עוד רחוק מלפרוע את השטרות אבל בחודורוב מאמינים כי זה יקרה כבר בתקופה הקרובה. אחרי משחק הבכורה בליגת האלופות עם האדומים, רוקי כבר חושב קדימה ומסתכל על היריבה הבאה - ליון הצרפתית, שתגיע לארץ השבוע לקראת המשחק בבלומפילד ביום רביעי.

רוקי התראיין לאתר הרשמי של אופ"א לקראת המשחק השני בשלב הבתים ואמר: "עבורי זה המפעל הכי גדול שאני יכול להשתתף בו. זה נהדר לשחק בליגת האלופות, הגעתי להפועל מהליגה השנייה בצרפת. אנחנו לומדים ממשחקים ברמות האלה, עבור הרבה שחקנים זו הפעם הראשונה בה הם משתתפים בשלב הבתים של המפעל".

ועל היריבה ליון, אותה הוא כמובן מכיר היטב ממדינתו, הוסיף הצרפתי: "כבר שחקתי נגדם בעבר אבל זו הזדמנות נהדרת לחזור לצרפת ולראות את המשפחה והחברים. ליון אחת הקבוצות הטובות ביותר בצרפת וזה יהיה נהדר לפגוש אותה. אנחנו קבוצה קטנה ואין לנו מה להפסיד, הכי חשוב שנשחק בבלומפילד כמו שאנחנו יודעים ונציג את הכדורגל שלנו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק