רוצים כרטיס לאנגליה? קנו מנוי

בלעדי: חברת "לאן" המחזיקה בזכויות מכירת הכרטיסים למשחק מול אנגליה מחייבת רכישת מנוי לשאר משחקי הנבחרת. נציגת "לאן": אם ישארו כרטיסים שבועיים לפני המשחק נמכור אותם

יום רביעי 07 פברואר 2007
אשר גולדברג, שלמה חסיד

ב-24 במרץ צפויה חווית ענק לחובבי הכדורגל הישראלי והעולמי כשנבחרת אנגליה תגיע למשחק באצטדיון רמת גן  מול נבחרת ישראל. 

אלא שמתברר שכל מי שירצה לראות מקרוב את יוסי בניון ובן סהר מול פרנק למפארד, סטיבן ג'רארד ואחרים, יצטרך לשלם מכיסו הרבה מאוד כסף, יחסית למשחק של נבחרת לאומית.

מבדיקה שערכנו היום עולה כי כלל לא ניתן לרכוש כרטיסים למשחק. מתברר שמי שמעוניין בכרטיס למשחק מול אנגליה יחויב לרכוש מנוי שיכלול גם את משחקי הנבחרת מול אסטוניה (28 במרץ), רוסיה (17 בנובמבר) ומקדוניה (26 בנובמבר). 

כך, למשל, חייל יאלץ להיפרד מחצי ממשכורתו (160 ש"ח המנוי, 325 ש"ח המשכורת)  כדי לצפות בנבחרת הלאומית. אזרח מן השורה יאלץ להיפרד מ-320 שקלים למקומות הפחות טובים ואילו ליציע המערבי מחירו של מנוי עומד כעת על 480 ש"ח.

יש לציין כי במידה ואוהד יצפה בארבעת המשחקים, מדובר במחירים סבירים, אך במידה שהנבחרת תאבד סיכוי להעפיל לשלב הבא יהפכו שני המשחקים בנובמבר לחסרי כל משמעות. 

עוד יש לציין כי המשחק מול אסטוניה נחשב ללא אטרקטיבי מאחר שמדובר באחת הנבחרות החלשות באירופה.

בשיחה שערך נציג TELESPORT הבוקר עם "לאן" נמסר  כי "אנחנו מוכרים רק מנוים. אם שבועיים לפני המשחק, עדיין ישארו כרטיסים, אז נמכור אותם. נכון לעכשיו מי שרוצה לרכוש כרטיס שיקנה מנוי".

ההתאחדות לכדורגל ספגה לא מעט ביקורות בשנים האחרונות על אופן מכירת הכרטיסים למשחקי הנבחרת. בעבר נמכרו הכרטיסים באמצעות רשתות שיווק ואוהדים רבים התלוננו על המחירים הגבוהים, אולם מכירה של כל הכרטיסים למנויים בלבד היא שיטה חדשה שאינה מקובלת בעולם המערבי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק