גלבוע/גליל נשרה ליורוקאפ

מוקדמות היורוליג: חניכיו של ליאור ליובין היו קרובים למחוק פיגור של 13 נקודות מהמשחק הראשון, אך בסיום משחק הגומלין ניצחו "רק" בפער של 9 נקודות- 77:86 והודחו מהמפעל. הסרבים ממשיכים לסיבוב המוקדמות השני

יום שישי 24 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
אלופת ישראל, גלבוע/גליל השיגה הערב (שישי) ניצחון מר-מתוק על ורסאץ' הסרבית בגומלין בין שתי הקבוצות, כשגברה עליה בחוץ בתוצאה 77:86, אך הודחה ממפעל היורוליג. המשחק הראשון, שנערך ביום שלישי האחרון בהיכל נוקיה, הסתיים בניצחון סרבי בפער של 13 נקודות- 84:97. חניכיו של ליאור ליובין היו צריכים למחוק את הפער הערב על מנת להמשיך לסיבוב המוקדמות השני של המפעל, אך למרות שכבר הוליכו ביתרון של 16 נקודות, לא השכילו לשמור עליו. הסרבים יפגשו בסיבוב המוקדמות השני את המנצחת במפגש בין אלבה ברלין ורואן.

האלופה הישראלית פתחה טוב את ההתמודדות ועלתה ליתרון 9:15 בתוך 5 דקות. בתום הרבע הראשון הוליכה גלבוע/גליל בפער דו ספרתי- 19:29. פתיחת הרבע השני היתה בשליטת המקומיים, שהצליחו לצמק ל- 32:27. ככל שנקפו הדקות, חזרו האורחים להכתיב את הקצב במשחק, כאשר מומנטום נהדר של מקלינטון ו-ווילקרסון הריץ את הקבוצה של ליאור ליובין ליתרון שיא בתום המחצית הראשונה- 39:51.

בפתיחת הרבע השלישי הרבו חניכיו של ליובין להחטיא ואפשרו למארחים לצמק את הפער ל- 53:45. האורחים התעשתו ומיהרו לרוץ ל- 45:60 ולרבע המכריע ירדו ביתרון בן 10 נקודות- 54:64. 6 נקודות רצופות של גרין בפתיחת הרבע האחרון, בניצוחו של מקל, העניקו לאלופה הישראלית יתרון שיא- 61:77. שתיים וחצי דקות לסיום ההתמודדות, הורה לוח התוצאות על יתרון 67:82 לאורחים מישראל. בסיום, כאמור, "רק" 77:86 לגלבוע/גליל.

ליאור ליובין אמר בסיום: "תחושת הפספוס היא אדירה, וכשאני אומר זאת אני לא מתכוון למשחק בישראל אלא להיום. איבדנו היום יותר מדי כדורים וחבל כי שיחקנו טוב ושמרנו טוב. זה פספוס גדול".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק