אין ספק שיש לנו בעיה

אלי גוטמן אחרי ההפסד הביתי 4:2 לקרית שמונה: "אנחנו לא נראים טוב". מן העבר השני, רן בן שמעון: "ק"ש שווה את המקום שהיא נמצאת בו", וויאם עמאשה: "לא חלמתי שזה יסתיים כך. מאוד מאושר"

שבת 25 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב נחלה היום (שבת) הפסד 4:2 ביתי לקרית שמונה, אחרי ששמטה יתרון מוקדם. מאמנה אלי גוטמן אמר בסיום: "אין ספק שיש לנו בעיה. כל הכבוד לקרית שמונה ששיחקו יפה ובאו מוכנים. אנחנו נמצאים בעיצומם של ימים לא טובים. לא שיחקנו את המשחק שלנו היום. לא לחצנו על היריב, הנעת הכדור היתה קלוקלת, גם המצבים שהגענו אליהם היו מקריים. דווקא היתה לי הרגשה טובה לפני המשחק, הכנו את הקבוצה כמו שצריך". 

"יש ימים ותקופות כאלו, השאלה איך יוצאים מזה. זה לא סוד שהתחלנו לא טוב את העונה ושאנחנו לא נראים טוב. הצלחנו בעצם העובדה שעלינו לצ'מפיונס ליג, אבל זה לא נותן לנו נקודות. קבוצות באות מולנו מוכנות וזה צריך ללמד אותנו לקח".

רן בן שמעון סיכם: "אין ספק שמי שרוצה לנצח בבלומפילד צריך לבוא עם כוונה כזאת. לשחק פה פחדני זה לבוא ולהפסיד מראש. אני שמח מאוד שהשחקנים ביצעו את ההוראות שלי יותר מדי טוב. עמאשה נמצא בתהליך של תקופה ארוכה של התקדמות, הגולים זה רק הדובדבן. מגיע לו, אני שמח מאוד בשבילו". 

"האומץ  של השחקנים חשוב לי יותר מהניצחון. באנו לבלומפילד בלי לפחד ובלי לתת כבוד ליריבה. הילדים האלו יהיו יותר טובים עם הנסיון. קרית שמונה שווה כרגע את המקום שהיא נמצאת בו, אבל אנחנו נימדד לאורך זמן. אנחנו ממשיכים הלאה".

כובש השלושער, וויאם עמאשה אמר: "לא חלמתי שזה יסתיים כך. הלך לנו היום, כל הקבוצה נתנה 110%. כדי לנצח את הפועל בבלומפילד צריך להיות מצוין ושהפועל לא תשחק טוב, והכל קרה היום. אני מאוד מאושר, אבל מסתכל כבר קדימה. השער האחרון התלבש לי". 

אלרואי כהן הוסיף: "יש לנו קבוצה מדהימה. לחזור מפיגור בדקות הראשונות לניצחון כזה- אני הכי מאושר בעולם. משחק מדהים של עמאשה, גם באימונים הוא כובש הרבה. השתפרנו מאוד, בכל משחק אנחנו משתפרים יותר. רן עושה את העבודה מדהים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק