אביסדריס ישוב לאימוני קריית-שמונה

בקריית-שמונה לא מסתירים את שביעות הרצון מהניצחון על הדאבליסטית בבלומפילד ומחמיאים לשחקני הבית. בנוסף, ביום שני צפוי לשוב לאימונים החלוץ שלומי אביסדריס, שנעדר מאימונים בשבוע שעבר

יום ראשון 26 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 הפועל קריית-שמונה החליטה להחזיר החל ממחר (שני) את שלומי אביסדריס לפעילות בקבוצה, אחרי שבכל השבוע שעבר היו פרסומים על מעורבותו של השחקן בפליליים. כזכור, אביסדריס כבר הסתבך בעבר בפליליים ואף החמיץ פעילות של הנבחרת הצעירה בשל כך, אולם הפעם מדובר בסיפור אחר לחלוטין.

מנכ"ל הקבוצה, יוסי אדרי אמר הבוקר ל-telesport: "אביסדריס חוזר כבר מחר להתאמן. כל הסיפור איתו נופח מעבר לכל פרופורציה. הוא לא נחקר אלא עבר תשאול. לא שאלו אותו על הפעילות שלו אלא על של חברים שלו. הכל יצא מפרופורציות בגלל פרסומים שגויים בתקשורת. התברר מעבר לכל ספק כי הוא לא מעורב בכל פעילות שהיא מחוץ לחוק. שלומי יודע בדיוק את עמדתה של הקבוצה ואני לא חושב שהוא נמצא במצב שהוא יסכן את מעמדו בקריית-שמונה".

בקריית-שמונה מרוצים מאוד מהניצחון המדהים אתמול בבלומפילד על הפועל תל-אביב, 4:2, ומספר גורמים בקבוצה אמרו לאחר המשחק: "כדאי שקבוצות אחרות יראו איך נותנים לשחקני בית לגדול ולהצליח ולא הופכים את הקבוצה ללגיון זרים".

צילום: האתר הרשמי של עירוני איתוראן קרית שמונה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק