מכבי חיפה ובני יהודה יועמדו לדין

המשחק בבלומפילד בין בין הקבוצות הניב חמישה שערים, אבל עלול לגרום לירוקים לארח משחק ביתי ללא קהל בעקבות זריקת חפצים מצד אוהדי הקבוצה. הזהובים לדין על האשמה דומה

יום ראשון 26 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

הפועל תל-אביב אירחה את הפועל אשקלון בבלומפילד מול אצטדיון ריק, גם מכבי תל-אביב תעשה זאת ביום שבת הקרוב מול הפועל פתח-תקווה וייתכן כי גם מכבי חיפה תעשה זאת לאור התנהגות אוהדיה במשחק הליגה אתמול (3:2 לחיפה) מול בני יהודה.

שלום אבן עזרא, תובע ההתאחדות לכדורגל החליט להעמיד את שתי הקבוצות לדין לאחר שאוהדי מכבי חיפה ובני יהודה מואשמים בזריקת חפצים למגרש ולעבר עוז ראלי ואלישע לוי. בעוד בני יהודה צפויה לספוג קנס כלפי בלבד, למכבי חיפה קיים עונש של אירוח משחק ללא קהל על תנאי בעקבות התפרעות אוהדים בעבר, וכעת ישנו חשש בכרמל.

למרות החשש, ספק רב אם העונש של אירוח משחק ללא קהל אכן יופעל כנגד מכבי חיפה וזאת כי תוקפו של העונש שספגה הקבוצה בעבר יפוג בשבוע הבא, ב-4.10, ובית הדין צפוי להתחשב בזמן הממושך שהקבוצה נמנעה מהעמדה לדין על סעיף התפרעות אוהדים. משחק הבית הבא של מכבי חיפה יהיה בבית מול בית"ר ירושלים. 

שופט המשחק, זיו אדלר, ציין בדו"ח השיפוט כי אוהדי בני יהודה זרקו ארטיק על מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי. הירוקים הואשמו במצב זהה, לאחר שאוהדי הירוקים זרקו חפצים על עוז ראלי, שטופל לאחר שנפגע. בנוסף לכך, באיגוד השופטים גיבו את שיפוטו של אדלר במשחק ואף זיכו אותו בשבחים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק