4

היסטוריה: רמלה בגמר היורוקאפ

יורוקאפ: במשחק הגומלין ביוון, הפסד שכולו ניצחון לזכות גליצור רמלה (81:87) נגד אתנייקוס והעפילה היסטורית לגמר היורוקאפ. רמלה תפגוש את אראס הצרפתית ב-17 במרץ

יום חמישי 03 מרץ 2011
שלמה חסיד

 אין ספק שעוד הרבה ידובר על אליצור רמלה 2011, שמשחקת את הכדורסל הכי בӛיר ביבשת, והוכיחה זאת גם הערב (חמישי) במשחק הגומלין מול אתנייקוס ושמרה על היתרון הבכיר של ה-15 נק' מהשבוע שעבר והעפילה היסטורית לשלב גמר היורוקאפ. 

צריך לזכור כי היריבה היוונית אתנייקוס, היא לא אחרת ממחזיקת הגביע הנוכחי, ולהדיח אותה זו הצהרת כוונות של עדן ענבר והקבוצה הכל כך מלוכדת שנראית פשוט קבוצה גדולה.

הרבע הראשון היה מאוד צמוד, כאשר רמלה לא נותנת ליריבה היוונית לברוח וירדה בפיגור שלוש נקודות בלבד - 15:18. הרבע השני היה יותר טוב התקפית, כאשר רייט ושי דורון שמרו היטב וירדە בפיגור מינמלי למחצית - 37:41.

הרבע השלישי גם כן היה צמוד, כאשר רמלה לא נותנת ליווניות לברוח, כאשר רייט ושי דורון עושות עבודה מצויינת עם חטיפות כדורים וסיום טוב במתפרצות - 56:59 ליווניות לקראת הרבע האחרון והמכריע.

ברבע האחרון גרינבוים צלפה מכל הכיוונים לשלוש והצמידה את רמלה לאתנייקוס - 66:67. רמלה המשיכה להראות נהדר במיוחד עם הכדורים החוזרים בהתקפה, שי דורון צלפה שלשה והעלתה את רמלה ליתרון קריטי - 71:73. לקראת הסיום חל ריפיון משמעותי בהגנה הרמלאית, והיווניות כמעט וצימקו וחזרו אבל שי דורון̠נשלחה פעם אחר פעם אל הקו ורמלה בגמר היסטורי - 81:87 לאתנייקוס

הצטיינו ברמלה: גרינבוים ושי דורון עם 20 נק', רייט עם 19 נק', ווילינגהאם 18 נק'. הצטיינו באתנייקוס: זוהנובה 18 נק'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק