שארפ: יש הרבה בעיות

מכבי תל-אביב שבה מטורניר ההכנה ברוסיה, שם סיימה במקום הרביעי. בטורניר ההכנה הראשון בפולין הצהובים דווקא זכו, אבל הקבוצה רחוקה מלהיות מוכנה. אליהו: "המחנה היה בעיקר בשביל ללמוד את הקבוצה"

יום שני 27 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב חזרה היום (שני) לישראל לאחר שהשתתפה בשני טורנירי הכנה, בפולין וברוסיה. בעוד את הראשון שנערך בוורוצלאב הם סיימו עם תואר לאחר ניצחון בגמר מול יריבתה ליורוליג, פרוקום גדיניה, את טורניר ההכנה ברוסיה הם סיימו במקום הרביעי לאחר הפסדים לצסק"א מוסקבה ולמארחת, ספרטק סנט פטרסבורג של צביקה שרף.

למרות הטורניר המאכזב ברוסיה, ועל אף הזכייה בטורניר ההכנה בפולין, במכבי תל-אביב יודעים כי מדובר בטורנירי הכנה בלבד וכי עבודה רבה ניצבת בפני הצוות המקצועי והשחקנים. מכבי תל-אביב תצא ביום שבת בלילה לאיטליה, שם תפגוש ביום ראשון הבא את קבוצת ברינדיסי, העולה החדשה לליגה האיטלקית, בעיר בארי. לאחר מכן תפגוש מכבי את קאזרטה ותשוב לארץ ביום רביעי.

עם נחיתת הקבוצה בנתב"ג, התפנו מספר שחקנים בקבוצה לספר על השבוע האחרון שעבר עליהם, בו ערכו ארבעה משחקי הכנה והתקשו להרשים לאורך זמן במהלכם. קפטן הקבוצה, דריק שארפ אמר על פתיחת עונה חדשה שמתקרבת: "יש הרבה בעיות עכשיו אבל אנחנו ביחד רק מספר שבועות. אנחנו קבוצה חדשה שצריכה להתחבר, בעתיד זה ייראה טוב יותר. שחורציאניטיס שחקן גדול ואדם נפלא".

הרכש החדש שהגיע מגליל\גלבוע, ג'רמי פארגו מתרגל לצהוב והוסיף: "היה לנו מסע עם הרבה משחקים, אנחנו עדיין לומדים אחד את השני. המחנה היה בעיקר בשביל הניסיון ולראות איך אנחנו משחקים ביחד. אנחנו משתפרים ממשחק, יש עוד זמן עד פתיחת העונה".

ליאור אליהו הסכים עם חבריו: "הנסיעה למחנה האימונים הייתה בעיקר בשביל ללמוד את הקבוצה ולהכיר אחד את השני. מכבי אף פעם לא אוהבת להפסיד ואני לא אגיד שאנחנו מרגישים בסדר עם זה. המחנה לא היה קל בכלל, ברוסיה שיחקנו פחות טוב מבפולין, אבל אנחנו ממשיכים הלאה ונדאג להשתפר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק