סימנו עוד וי: 1:2 למכבי באשדוד

שערים של מדוניאנין (פנדל) ואלירן עטר, הוליכו את מכבי ת"א לניצחון חשוב 1:2 באשדוד. משה אוחיון רק צימק בפנדל משלו. מכבי עולה למקום השלישי. אשדוד הסתבכה בתחתית

יום שני 27 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א  ממשיכה לדהור. הקבוצה של אבי נמני ויוסי מזרחי, השיגה ניצחון ליגה שלישי ברציפות ורביעי בסך הכול, הפעם על אשדוד הנאיבית של ג'ון גרגורי. 

בניגוד למשחקים הקודמים שלה מול נתניה ובני סכנין, מכבי לא הציגה הפעם משחק גדול אך ניצלה את חולשת היריבה כדי להשיג ניצחון חשוב של 1:2, מה שהעלה אותה עד למקום השלישי בטבלה. 

ג'ון גרגורי, מאמנה של אשדוד עשה טעות כשהותיר את משה אוחיון הקפטן על הספסל ומכבי ניצלה את זה כדי להשתלט על מרכז המגרש. אוחיון, שנכנס במחצית השניה היה האיש המצטיין של אשדוד וגם צימק בפנדל, אך זה היה מאוחר מידי עבור האשדודים שהסתבכו בתחתית. אשדוד, קופחה לקראת הסיום כשלא קיבלה שני פנדלים שהגיעו לה, אך ליאני התעלם.

מחצית ראשונה

המשחק התחיל בקצב מצויין עם מצבים לשני הצדדים. המצב הממשי הראשון היה לטובת מכבי ת"א העדיפה, כאשר בדקה ה-15 מאור בוזגלו השתלט על כדור טועה ובעט בעוצמה אבל החוצה.

המשחק נרגע אחרי פתיחה סוערת, אך בדקה ה-33 קיבלה מכבי ת"א פנדל מפוקפק, אחרי ספק הכשלה של אמברוז על מאור בוזגלו, שהסתנן בין בלמי אשדוד. מדוניאנין לא שאל שאלות וגיגלל את הפנדל בקלות פנימה. 0:1 למכבי.

מחצית שניה

המחצית השניה החלה כמו שהסתיימה הראשונה, באווירה די מנומנמת, אך בדקה ה-57 מכבי כבשה את השני שלה. קלמי סבן הכניס כדור עומק מצויין ואלירן עטר לא התבלבל וכבש מקרוב. 0:2 למכבי.

עטר העייף הוחלף ע"י ראנגלוב מיד אחרי הגול שלו. הבולגרי לא לקח זמן להתאקלמות וכמעט כבש בדקה ה-62, אך הבעיטה האדירה שלו נהדפה בקושי ע"י סטויקיץ, שוערה של אשדוד.

המשחק כבר נראה גמור והתנהל על מי מנוחות, אך לירן שטראובר החזיר את אשדוד למשחק עם שגיאה גדולה, שגרמה לפנדל לזכות אשדוד. משה אוחיון, שנכנס כמחליף דייק את הפנדל וקבע 1:2 באשדוד.

מ.ס. אשדוד: דראגן סטויקיץ', עופר ורטה, אפא אמברוז, מתן אוחיון, אורי מגבו, סטפן קינג, ניר ביטון, אמיר לביא, עמנואל סארקי, עידן שריקי ודמיטאר מקרייב.

מכבי תל-אביב: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, סאבו פאביצ'ביץ', יואב זיו, ג'יבריל סידיבה, דור מלול, מאור בוזגלו, האריס מדוניאנין, אלירן עטר ורוברטו קולאוטי. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק