נמני: הגענו להמון הזדמנויות

ג'ון גרגורי, מאמנה של מ.ס אשדוד, תירץ את ההפסד למכבי תל אביב בהחלטות השיפוט: "שיחקנו טוב היום, אם היו נותנים לנו פנדל בסיום לא היינו מפסידים". אבי נמני: "תפסנו את אשדוד ביום חלש, היינו טובים יותר"

יום שלישי 28 ספטמבר 2010
ארז דיקפלד
מכבי ת"א אומנם לא הרשימה באיצטדיון הי"א באשדוד, אבל יצאה ממנו עם עוד ניצחון, ניצחון ליגה שלישי ברציפות וטיפסה במעלה הטבלה. באשדוד תירצו את ההפסד בטעויות השיפוט.

ג'ון גרגורי, מאמנה של אשדוד אמר בזעם בסיום: "אני לא חושב שהשופט היה אמיץ משום שהגיע לנו פנדל בטוח בתוספת הזמן. מצד שני הפנדל של מכבי היה מפוקפק מאוד. סך הכול אני חושב שאשדוד שיחקה טוב ולא הגיע לה להפסיד".

אבי נמני: "המשחק התחיל טוב מבחינתנו. הגענו להמון הזדמנויות בדקות הראשונות ושלטנו במגרש עד הטעות של שטראובר. אני חושב שתפסנו את אשדוד ביום לא טוב, אבל כשחוזרים למשחק לקראת הסוף אז אפשר להשוות בהתקפה מקרית".

על החילוף של עטר: "החלפנו את עטר כי נגמר לו הכוח והוא היה חולה השבוע. אנחנו גם צריכים להכניס שחקנים כמו אלברמן, ראנגלוב וישראלביץ כדי להריץ אותם. יובל אבידור לא שיחק היום, אבל הוא ישחק בהמשך והמקום של אף אחד בהרכב לא מובטח".

אבי סטרול: "אני שמח שיצאנו עם שלוש נקודות ממגרש כזה קשה. צריך להגיד תודה לקהל פה שהגיע בהמוניו. זו חוויה לראות את הקהל הזה ואנחנו צריכים לענות להם על המגרש. יש לנו עכשיו את הפועל פ"ת שזה משחק מאוד קשה. אנחנו עדיין לא חושבים על הדרבי. צריך להסתכל רק על המשחק הבא".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק