המחזור השני באלופות יוצא לדרך

באיירן מינכן עלולה להיתקל בקשיים בשוויץ. ארסנל תנסה להתאושש בחוץ מול פרטיזן בלגרד. ריאל מדריד רוצה לשמור על מאה אחוזי הצלחה באלופות, וצ'לסי תסתפק גם בפחות מרביעייה. סיקורים נרחבים על משחקי הערב

יום שלישי 28 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 המחזור השני של משחקי ליגת האלופות ייצא הערב לדרך. כל המשחקים, למעט זה של ספרטק מוסקבה מול ז'ילינה, יערכו בשעה 20:45. ואנו מעניקים לכם סקירה נרחבת על העומד להתרחש הערב.

משחקי בית ה'

פ.צ. באזל - באיירן מינכן
. באזל השוויצרית פתחה את ליגת האלופות עם הפסד ברומניה  2-1 לקלוז, לאחר מכן היא ניצחה בשני משחקי חוץ בליגה השוויצרית וסיימה בתיקו 2-2 מול גראסהופרס בבית. באיירן השני ניצחה בליגת האלופות 2-0 את רומא כשלאחר מכן בליגה היא סיימה בתיקו מול קלן, ניצחה בקושי את הופנהיים ובמחזור האחרון הפסידה 2-1 למוליכת הטבלה, מיינץ'. באיירן תשחק ללא רובן וריברי, שני שחקנים מאוד חשובים, ומעניין האם שחקני באזל יצליחו לנצל זאת.

רומא - קלוז'. אחרי ההפסד לבאיירן מינכן, השיגה רומא 4 נק' בליגה האיטקלית בשלושה משחקים עם תיקו מול בולוניה, הפסד לברשיה וניצחון דחוק בדקה ה-92 במחזור האחרון מול האלופה אינטר. קלוז' מהצד השני הפסידה למוראס בליגה בבית 2-1, ניצחה בגביע רק אחרי הארכה וסיימה בתיקו מול אוניברסיטה במחזור הליגה האחרון. קלוז' תגיע למשחק היום בהרכב חסר ללא החלוץ הטוב שלהם קונה, בנוסף אליו יש גם את פארלטה, דאץ', באד וביאלנוביץ' שלא ישחקו.

משחקי בית ו'

צ'לסי – מארסיי
.  צ'לסי ניצחה בקלות במחזור הראשון של ליגת האלופות 4-1 את ז'ילינה. מארסיי מהצד השני הפסידה במגרשה לספרטק מוסקבה הרוסית. צ'לסי תחסר למשחק היום את סלומון קאלו ואת יוסי בניון הפצועים כשדרוגבה המושעה לא ישחק אף הוא. בנוסף לשלושה האלו, גם למפארד צפוי שלא לשחק. למרות החיסורים האלו, צ'לסי עדיין קבוצה טובה הרבה יותר ממארסיי ויש לה סגל רחב מאוד. 

ספרטק מוסקבה - ז'ילינה. המשחק שייפתח את הערב בשעה 18:30. ספרטק מוסקבה ניצחה במפתיע מעט במחזור הראשון בצרפת, 1-0 את אלופת צרפת, מארסיי. ז'ילינה הסלובקית ללא ממש שייכת למפעל ושחקניה יתקשו מאוד ברוסיה. 

משחקי בית ז'

אוקזר - ריאל מדריד. אוקזר הפסידה למילאן במשחק הראשון בחוץ 2-0, היא חזרה לליגה ולא הרשימה בשני המחזורים האחרונים עם הפסד 1-0 בליל ותיקו 2-2 מול נאנסי במחזור האחרון. ריאל מהצד השני ניצחה 2-0 את אייאקס במחזור הראשון כשלאחר מכן היא מנצחת בליגה 2-1 את סוסיאדד, 3-0 את אספניול ונתקלת בלבאנטה במחזור האחרון ומסיימת מולה בתיקו מאופס. ריאל תחסר למשחק היום את גאגו, קאקה, אלביול, גאראי ואת סרג'יו קנאלס. אוקזר מהצד השני תמשיך לשחק עם ההרכב הרגיל שלה.

אייאקס - מילאן. אחרי ההפסד לריאל מדריד 2-0 במחזור הראשון ניצחה אייאקס בליגה 2-1 את פיינורד ו-5:0 את MVV כשבמחזור האחרון היא נפרדת בתיקו 2-2 מול האלופה טוונטה. מילאן מהצד השני לא מרשימה מפתיחת העונה ואחרי הניצחון 2-0 על אוקזר בבית היא סיימה בשני משחקים באיטליה  בתיקו מול קטאניה ומול לאציו כשבמחזור האחרון היא מנצחת בקושי את גנואה 1-0. אייאקס תחסר למשחק היום את מידו, אטובה ואת לודיירו. מהצד השני סוארז חוזר לסגל של אייאקס. מילאן תשחק בהרכב מלא אך נראה שהיא תתקשה מאוד בהולנד

משחקי בית ח'

בראגה - שחטיור דונייצק
. בראגה ספגה  שישייה במחזור הראשון מארסנל כשלאחר מכן היא סיימה בתיקו 2-2 מול פאריירה ובמחזור האחרון ניצחה 3-1 בבית את נאבאל. שחטיור מהצד השני ניצחה במחזור הראשון את פרטיזן בבית כשהיא מנצחת בשלושת המשחקים לאחר מכן, 4-1 את טאבריה בליגה, 6-0 בגביע את קרייבאס ובמחזור האחרון 2-1 את מטאליסט בחוץ. שחטיו רקבוצה טובה יותר מבראגה, היא תתקשה מעט לדעתי בפורטוגל. בראגה לא הפסידה לאורך כל העונה שעברה בבית וניצחה ב-14 משחקים מתוך 15.

פרטיזן בלגרד - ארסנל. פרטיזן הפסידה במשחק הראשון 1-0 לשחטיור בחוץ, לאחר מכן היא ניצחה בליגה 2-0 את בוראץ' וסיימה בתיקו מול סובוטיצ'ה במחזור הליגה האחרון. ארסנל מהצד השני שחטה 6-0 את בראגה במחזור הראשון כשלאחר מכן היא נפרדה בתיקו 1-1 מול סנדרלנד בליגה, ניצחה את טוטנהאם בגביע רק אחרי הארכה ובמחזור האחרון היא הפסידה 3-2 לווסט ברומיץ' בבית. פרטיזן מגיעה למשחק היום בהרכב מלא כשרוב השחקנים של הקבוצה נחו במשחק הליגה האחרון של פרטיזן. ארסנל מהצד תגיע למשחק היום פצועה וחסרה כשפברגאס, ואן פרסי, סנדרוס, דיאבי, בנטנדר, ראמסי וואמאלן לא ישחקו.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק