דוידוביץ לא צריך לעבור ניתוח

שוערה הפצוע של מכבי חיפה, קיבל את ממצאי בדיקת ה-MRI שאישרה כי הפציעה שלו אינה מצריכה התערבות כירורגית. קנס כספי בלבד לחיפה בוועדת המשמעת. עדן בן בסט מהפועל חיפה הורחק משלושה משחקים

יום שלישי 28 ספטמבר 2010
אסף בילגורי

 מכבי חיפה שבה היום (שלישי) לאימונים, כשהראש כבר במשחק מול בית"ר ירושלים ביום ראשון הקרוב. בקבוצה מנסים להכשיר את השחקנים הפצועים הרבים ואחד מהם, ניר דוידוביץ', השוער הוותיק קיבל היום בשורות משמחות כאשר בדיקת ה-MRI שעבר גילתה כי הוא אינו זקוק לניתוח בבירכו הפגועה.

דוידוביץ', שעדיין סובל מכאבים עזים ינסה להתחיל בחזרה איטית לאימונים ויבדוק האם הוא יכול לחזור למגרשים, על פי הכאבים שיחוש ועל פי עצת הצוות הרפואי של הקבוצה. 

לחיפה יש עוד מספר שחקנים שנמצאים בספק לבית"ר כמו ליאור רפאלוב, שערך אימון חלקי, יניב קטן שחזר לאימונים מלאים אך עדיין מחלים מהפציעה בגב וגם גוסטבו בוקולי, שעלול להעדר בתקופה הקרובה.

בתוך כך, הקבוצה ערכה היום את מסיבת העיתונאים השבועית שלה לתקשורת. ולאדימיר דבאשווילי, החלוץ שכבש את שער  הניצחון בפנדל מול בני יהודה בשבת, אמר: "כשאתה נמצא בקבוצה כמו חיפה, אתה לא חושב מעבר למקום ראשון או שני כי יש לקבוצה הזו יעדים ומטרות. זה נכון שהשתנינו בקיץ, אבל הוכחנו עד עכשיו שאנו קבוצה טובה מאוד. אירופה חסרה לנו, אין ספק, זה החלום שלי ושל כולם אבל יש מציאות וצריך להתרגל אליה".

החלוץ התייחס למאבק האליפות ואמר: "מכבי ת"א חזקה מאוד וגם הפועל ת"א ואני חושב שהקבוצות האלו ירוצו איתנו במאבק האליפות עד הסוף".

הקלה בחיפה: מכבי תארח את חיפה עם קהל. בן בסט מהפועל בחוץ לשלושה משחקים

מכבי חיפה נקנסה בסך 15 אלף שקלים בוועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק הליגה מול בני יהודה. חיפה הואשמה בזריקת חפצים מצד אוהדים לכיוון שחקנה של בי יהודה, עוז ראלי. בית הדין החליט שלא להחמיר עם חיפה ולא להעניש את הקבוצה במשחק ללא קהל. בני יהודה נקנסה בסך 2,000 ש"ח בגין התנהגות אוהדיה במשחק.

חלוץ הפועל חיפה, עדן בן בסט, הורחק משלושה משחקים בפועל ושלושה משחקים על תנאי. החלוץ הורחק בשבוע שעבר במשחק גביע הטוטו מול עירוני קרית שמונה לאחר שנגח בפניו של אדריאן רוצ'ט.תגובות

2

טלספורט בפייסבוק