דנבר רוצה ניצחון רביעי ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבופה תארח הלילה את לוס אנג'לס קליפרס בניסיון להשיג ניצחון שישי בשבעה משחקים מאז נפרדה מכרמלו אנתוני בטרייד המפורסם. אלא שהקליפרס יוצאים מהתקופה הרעה שלהם בעזרת אריק גורדון

שבת 05 מרץ 2011
שלמה חסיד
דנבר נאגטס רוצה לרשום הלילה ניצחון רביעי ברציפות, שיהיה גם הניצחון השישי שלה בשבעה משחקים, מאז הטרייד המפורסם שבו נפרדה מכרמלו אנתוני וצ'אנסי בילאפס. הקӑוצה תארח את לוס אנגל'ס קליפרס.

ביום חמישי ניצחה דנבר את יוטה 101-103. מאז המעבר של אתוני לניו יורק עמד ממוצע הקליעה של דנבר על 103.6 נק', אבל משחק ההגנה שלה השתפר באופן ניכר. הקבוצה ספגה בממוצע 93.7 במשחק מאז הטרייד - כ-10.7 נק' פחות מהממוצע הכלל שנתי שלה.

מאמן דנבר ג'ורג' קארל אמר בסיפוק :"משחק ההגנה שלנו היום הוא הטוב ביותר שהיה בתקופתי. יש לנו יכולת פיזית, מהירות ואנחנו לא מרשים ליריבה לקלוע מולנו סלים קלים. זו הנוסחה למשחק הגנה משובח".

מөחק ההגנה של דנבר יעמוד הלילה במבחן מול אריק גורדון מהלקיפרס, שביום רביעי חזר מהיעדרות של 18 משחקים בגלל פציעה, וקלע ברבע הרביעי 9 נקודות מתוך ה-24 שלו בניצחון 103-106 על יוסטון.  גורדון עזר לקליפרס לסיים סדרה של חמישה הפסדים ברציפות, ולקלוע בפעםȠהראשונה מעל מאה נקודות אחרי עשרה משחקים רצופים.

"אני עדיין לא בכושר הרצוי, אבל אני משתפר ואני תמיד שמח לעזור לקבוצה שלי לנצח. לדעתי אנחנו עומדים להיכנס לתקופה של ניצחונות", אמר אריק גורדון עם חזרתו. במפגש האחרון בין שתי הקבוצות גורדון קלע 28 נקודות וקבוצתו ניצחה 96-103 וסיימה סדרה של 11 הפסדים מ-12 משחקים מול דנבר, כולל ארבעה הפסדים רצופים.

משחק מספר 89: לוס אנג'לס קליפרס - דנבר נאגטס (2+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק