כרגיל, מבוכה בנבחרת הנערים

מוקדמות אליפות אירופה: נבחרתו של אלון חזן הובסה 1:4 מול נבחרת יוון וככל הנראה שלא תעפיל לשלב העילית, אלא אם קרואטיה תמעד והנבחרת תנצח את בולגריה בהפרש של למעלה מ-4 שערים

יום רביעי 29 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת הנערים של ישראל בהדרכתו של אלון חזן הפסידה היום (רביעי) בתוצאה 1:4 לנבחרת המקבילה של יוון במשחק השני של מוקדמות אליפות אירופה. הנבחרת עד גיל 17 שיחקה את משחקה הראשון בקמפיין רק לפני יומיים, תיקו 2:2 מול קרואטיה.

הנבחרת הישראלית ספגה כבר בדקה הרביעית משער של ג'יאניצאניס, ובדקה ה-39 היה זה תורו של מבריאס למצוא את הרשת ולקבוע 0:2 במחצית. בדקה ה-64 נותרה הנבחרת בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של רועי עטר, אבל שלומי זיתון הצליח לצמק ארבע דקות אחר-כך. היוונים הגיבו מהר עם שערים של דיבאנס (73) ומבריאס שכבש בפעם השנייה וחתם את תוצאת המשחק בתוספת הזמן. כאמור, 4:1 בסיום ליוונים.

בעקבות תוצאות אלו, סיכויי הנבחרת להעפיל לשלב העילית קטן משמעותית והנבחרת תזדקק להרבה יותר ממזל ביום שבת הקרוב. קרואטיה ניצחה היום את נבחרת בולגריה בתוצאה 1:2, ועל מנת להצליח ולהעפיל על ישראל יהיה לנצח את נבחרת בולגריה בהפרש של למעלה מארבעה שערים ולקוות לניצחון של היוונים מול קרואטיה, עדיף בהפרש כמה שיותר גדול. כמו כן, ייתכן וישראל תוכל לסיים כנבחרת הטובה ביותר מבין אלו שסיימו במקום השלישי בבתי המוקדמות, אולם גם אפשרות זו נראית לא סבירה.  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק