3 המלצות לליגה האירופית

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות מיוחדות למשחקי הערב. והיום: מחזור המשחקים השני בליגה האירופית יוצא אל הדרך. 3 המלצות WINNER מיוחדות

יום חמישי 30 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 ראפיד וינה - בשיקטאש - X (יחס 2.75)

ראפיד הובסה 3-0 במחזור הראשון מול פורטו בחוץ, היא חזרה למשחק גביע באוסטריה, ניצחה בפנדלים את החובבים של אוסטריה וינה ובשני משחקי ליגה היא רשמה הפסד בריד וניצחון במחזור האחרון 3-2 על קאפפנברג. בשיקטאש מהצד השני ניצחה בבית את צ. סופיה 1-0 כשלאחר מכן היא נפרדת בליגה בתיקו מאופס מפנרבחצ'ה ובמחזור האחרון מנצחת 2-1 בבית את אנטליהספור. בשיקטאש כרגע במקום השני בליגה הטורקית עם 13 נק' משישה משחקים, ראפיד כרגע מתקשה מעט בליגה והיא במקום השישי אחרי תשעה מחזורים. בשיקטאש לדעתי טובה יותר מראפיד אך אני חושב שהיא לא תנצח באוסטריה, מגרש מאוד ביתי. אני מסמן כאן X.

צסק'א מוסקבה - ס. פראג - 1 (יחס 1.25)

צסק'א ניצחה בקלות את לוזאן השוויצרית, קבוצה מהליגה השניה בשוויץ. היא חזרה לליגה לאחר מכן ורשמה שני ניצחונות על סיביר ועל טומסק. צסק'א כרגע במקום השלישי בליגה הרוסית אחרי 20 מחזורים. ספרטה פראג מהצד השני ניצחה במשחק צמוד מאוד את פאלרמו האיטלקית ובליגה היא כרגע במקום השלישי אחרי עשרה מחזורים כשאחרי הניצחון על פאלרמו היא מנצחת בדרבי את סלביה פראג ומסיימת בתיקו במחזור האחרון מול בולסלב. ספרטה קבוצה לא רעה אך לדעתי בתנאים שסוררים ברוסיה, יהיה לצ'כים מאוד מאוד קשה. אני מהמר על ניצחון ביתי של הרוסים.

היידוק ספליט - אנדרלכט - 1 (2.15)

היידוק הקרואטית פתחה את הקמפיין שלה עם הפסד 3-1 באתונה מול א.א.ק, אל הליגה היא חזרה בסערה עם שני ניצחונות על רייקה ועל וראזדין, בגביע היא דורסת בחוץ 10-2 את רואדר. היידוק מוליכה כרגע את הליגה הקרואטיתץ אנדרלכט הפסידה באותה התוצאה כמו שהיידוק הפסידה במחזור הראשון, לזניט הרוסית כשלאחר מכן בליגה הבלגית היא מנצחת בבית בשני משחקים את קורטיק ואת אנדרלכט כשבמשחק חוץ היא מסיימת בתיקו מול לירסה. אנדרלכט קבוצה לא רעה בכלל אך לדעתי בכושר שבור היידוק נמצאת, אני בספק אם אנדרלכט תוכל לחלץ משהו בקרואטיה. אני מסמן כאן 1.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק