הפועל: גוטמן מתכנן מהפכה

לקראת משחק החוץ מול מכבי נתניה, שוקל מאמן הפועל ת"א אלי גוטמן מספר שינויים: אבוטבול ותמוז עשויים לפתוח על חשבונם של רוקי ובן סהר. החשש: סהר ייפגע. גם בן דיין עלול לאבד את מקומו בהרכב לטובת גל שיש

יום שישי 01 אוקטובר 2010
דורון ברגר
 הפועל ת"א השלימה את הכנותיה לקראת משחק החוץ מול מכבי נתניה, שהפך למשחק קריטי לאור מצבה העגום של הקבוצה לאחר ארבעה מחזורים בליגת העל, בהן השיגה 4 נקודות בלבד.

כבר עכשיו ברור שמאמן הקבוצה אלי גוטמן ייאלץ לעשות מספר שינויים בהרכב, כאשר ההתלבטות הגדולה ביותר היא לגבי בן סהר, שפתח בכל משחקי הקבוצה מאז הצטרף לקבוצה, אך גילה עד כה יכולת מאכזבת במיוחד.

גוטמן שוקל להעניק את חולצת ההרכב לטוטו תמוז. החשש הגדול הוא שבן סהר, שמתגלה כבחור רגיש מאוד, ייקח באופן קשה את ההחלטה להושיבו על הספסל. בהפועל מודעים לכך שסהר היה משוכנע שהוא מגיע למועדון על תקן כוכב ושהוא יצליח להציג יכולת הרבה יותר גבוהה.

שינוי אחד שנכפה על גוטמן הוא הצבתו בהרכב של ביבאן פרנסמן על חשבונו של דאגלס דה סילבה המורחק. גוטמן שוקל לוותר על שירותו של רומן רוקי, שמגלה יכולת מאכזבת מאוד בקבוצה ולפתוח במקומו עם שי אבוטבול.

גוטמן מתלבט גם בין עומרי קנדה לדני בונדר כמגן ימני ובין גל שיש לדדי בן דיין בעמדת המגן השמאלי. באסיפת הקבוצה הבוקר, החליט וינסנט אניימה לקחת פיקוד והפציר בשחקנים להיות יותר מרוכזים במיוחד בחוליית ההגנה.

הפועל ת"א ספגה העונה כבר שמונה שערים, יותר ממרבית קבוצות הליגה וביניהן קבוצות כמו מ.ס אשדוד, הפועל ר"ג והפועל חיפה.  בשלושת משחקיה האחרונים, כולל המשחק מול ליון בליגת האלופות, ספגה ההגנה הרעועה של גוטמן 9 שערים. בהפועל חוששים מאוד ממשחק ההגנה, במיוחד לאור העובדה שדה סילבה, מעוז ההגנה של הקבוצה ייעדר מחר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק