רפאלוב בספק לקרואטיה ויוון

אם לא די בבניון ובן חיים, כעת מצטרף אל רשימת הנמצאים בספק לצמד המשחקים גם קשר מכבי חיפה. הירוקים ייאלצו להסתדר בלעדיו במשחק הליגה מול בית"ר ירושלים. כיאל שוחרר רשמית ממשחקי הנבחרת

שבת 02 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

לקראת צמד המשחקים הקריטי בבית מול קרואטיה (9.10) ושלושה ימים אחר-כך ביוון, מספר הפצועים של לואיס פרננדס הולך וגדל. אל בירם כיאל ויוסי בניון הפצועים מצטרף כעת גם קשר מכבי חיפה ליאור רפאלוב, שמתווסף לרשימת הנמצאים בספק לקראת המשחקים, שם נמצא גם טל בן-חיים.

רפאלוב סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ובימים האחרונים התקשה להתאמן. תחילה במכבי חיפה חששו כי הקשר ייעדר, אם בכלל, ממשחק הליגה מול בית"ר ירושלים, אבל לאחר פגישה שנערכה בסוף השבוע עם ד"ר רוסנובסקי הבינו כי את משחק הליגה בקריית-אליעזר הוא יחמיץ בוודאות. 

הקשר קיבל מרופא הנבחרת זריקה ונצטווה למנוחה מלאה עד יום שלישי הקרוב, יומיים לאחר משחק הליגה מול בית"ר. באמצע השבוע ישוב רפאלוב לנסות להתאמן במסגרת הכנת הנבחרת למשחק במוצ"ש מול קרואטיה. 

בנוסף לפציעתו של רפאלוב, היום (שבת) התקבלה ההחלטה לשחרר רשמית את בירם כיאל מצמד משחקי הנבחרת הקרובים בעקבות פציעתו בשרירי הבטן. כיאל צפוי להיעדר מהמגרשים לפחות בחודש הקרוב ואף לזמן ממושך יותר. פרננדס צפוי לזמן קשר נוסף על חשבונו של שחקן סלטיק, ככל הנראה אביחי ידין מהפועל תל-אביב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק