תיקו מאופס בין אשקלון לבני יהודה

ליגת העל: חניכיו של גיא עזורי לא הצליחו לרשום ניצחון שני ברציפות, בעוד אלו של דרור קשטן דווקא קטעו רצף של שני הפסדים, אך רק עם תיקו 0:0 משמים

שבת 02 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
המחזור החמישי בליגת העל נפתח היום (שבת) עם משחק שהפגיש את בני יהודה ואשקלון ונערך בעיר הדרומית. חניכיו של גיא עזורי קיוו לרשום ניצחון שני ברציפות, אחרי שגברו במחזור הקודם על הפועל חיפה, בעוד הקבוצה של דרור קשטן קיוותה לקטוע רצף של שני הפסדים רצופים- לשתי החיפאיות. בתום 90 דקות תחת שרב כבד, הסתיים המשחק בתיקו מאופס והקבוצות חלקו ביניהן את הנקודות.

מהלך המשחק:

בני יהודה, בהרכב חסר,  שיחקה טוב יותר במחצית הראשונה במהלכה הוחלף עוז ראלי אחרי שספג כדור בראשו מבעיטה חזקה של ערן לוי. ההזדמנות הטובה ביותר נרשמה בדקה ה-12, כשאביב חדד הגיע ראשון לכדור קרן של שלו מנשה ונגח למשקוף של סטיבן אהורלו. בסיומה של המחצית- עדיין תיקו מאופס.

בפתיחת המחצית השניה (47), שוב בני יהודה נעצרת בקורה. פדרו גלבאן מצא את שלו מנשה, שנגח מקרוב לקורה. איליה יבוריאן דווקא מצא את הרשת עם הריבאונד, אך היה בעמדת נבדל תוך כדי והשער נפסל בצדק. עד לשריקה לסיום ההתמודדות, נרשמו מספר מצומצם של מצבים משני צידי המגרש, אך בסיום- 0:0, הקבוצות חולקות ביניהן את הנקודות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק