4 המלצות WINNER איטלקיות לראשון

כמדי יום, אנו ב-TELESPORT מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום: 4 המלצות למשחקי היום בליגה האיטלקית

יום ראשון 03 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 לאציו - ברשיה - 1 (יחס 1.60)

אחרי חמישה מחזורים זהו משחק צמרת כשלאציו במקום השני בטבלה עם שלושה ניצחונות ותיקו בארבעת המחזורים האחרונים כשהיא פתחה את העונה עם הפסד חוץ בסמפדוריה. ברשיה מהצד השני הפסידה במחזור הפתיחה. ניצחה לאחר מכן בשלושה משחקים ברצף וחזרה להפסיד במחזור האחרון 2-1 בבארי. ברשיה תשחק היום ללא כמה שחקנים חשובים, בינהם זאבינה, ואס, מארסו וזובלי, אצל לאציו, מקני, מאטוזלם וללא גארידו, שלושתם בספק למשחק. בשבעה משחקים שלאציו אירחה את ברשיה בעבר, היא ניצחה בחמישה משחקים. ברשיה ניצחה את לאציו לאחרונה לפני שש שנים. 

בולוניה - סמפדוריה - 2 (יחס 2.60)

בולוניה וסמפדוריה צמודות בטבלה במקומות 12 ו-13. שתי הקבוצות השיגו עד כה שש נק' מניצחון בודד, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד. סמפדוריה מגיעה למשחק היום אחרי שניצחה את דברצן 1-0 בבית במסגרת הליגה האירופית. בולוניה תשחק היום ללא מורלו, רנה, רקובה ופיסאנו, סמפדוריה מהצד השני תשחק ללא פאולו סאמארקו בלבד. רשימת החיסורים אצל בולוניה משמעותית לדעתי, סמפדוריה בהרכב כמעט מלא.. עדיין לא מרשימה בליגה אך לדעתי היא מסוגלת לנצח בולוניה. אני מסמן כאן 2, אך הייתי מחזק ב-X.

פיורנטינה - פאלרמו - 1 (יחס 1.80)

פיורנטינה במקום ה-15 בטבלה, בולוניה מקום אחד מעליה עם אותו מספר הנקודות. שתיהן השיגו עד כה שתי תוצאות תיקו, ניצחון אחד ושני הפסדים. פאלרמו מגיעה למשחק היום אחרי שהתקשתה מאוד מול לוזאן השוויצרית, קבוצה שמשחקת בליגה השוויצרית השניה. פיורנטינה תשחק היום ללא זוזו ודה-אגוסטינו כאשר אדריאן מוטו מושעה. פאלרמו לא נראית טוב עד כה ולמרות שפיורה גם לא מרשימה, לדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

נאפולי - רומא - X (יחס 2.75)

נאפולי מדורגת במקום השישי אחרי חמישה מחזורים עם שמונה נק', רומא רחוקה ממנה מאוד, במקום ה-18 בטבלה כשהיא עם חמש נק' בלבד. מה שכן, רומא מנצחת במחזור הליגה האחרון את אינטר ולאחר מכן את קלוז' במסגרת ליגת האלופות. נאפולי מהצד השני מסיימת בתיקו 3-3 מול סטיאווה בוקרשט בחוץ במשחק עצבני במיוחד. רומא תעלה למשחק היום בהרכב מאוד חזק כשבבדיקה לאחור, רומא מנצחת בנאפולי בארבעה מתוך ששת המשחקים האחרונים בינהם. אני מהמר שרומא תמשיך עם היכולת שלה בשבועיים האחרונים ולדעתי היא תנצח בנאופלי. הייתי מגבה בכל מקרה ב-X.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק