שלף קיבל סמכויות מקצועיות

שחקן העבר שהגיע על תקן מנהל קבוצה, מעורב בכל ההחלטות המקצועיות של המאמן דייויד בלאט, שצירף אותו אליו ומתייעץ עימו על כל צעד ושעל . בכיר במכבי: "בניגוד לפיני גרשון, בלאט מבין שכדי להצליח צריך צוות מקצועי"

יום ראשון 03 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
לפני שנתיים הגיע גור שלף בחזרה למכבי ת"א במקומו של המנהל המנוח מוני פנאן ז"ל. שלף הוגדר כמנהל קבוצה, אך שנתיים עברו והיום במציאות החדשה של מכבי, שלף יותר קרוב להיקרא ג'נרל מנג'ר, מאשר מנהל קבוצה.

בכירים במכבי מספרים על מערכת יחסים הרמונית, חברית וכמעט משפחתית בין המאמן הנכנס דייויד בלאט לבין שלף, כאשר לשלף דומיננטיות לא מעטה בצד המקצועי ובלאט מרבה להתייעץ עימו, סומך עליו ונותן לו סמכויות.

שלא יובן לא נכון, בלאט הוא המחליט בעניינים מקצועיים, אלא שבניגוד לפיני גרשון שהחליט במכבי לבדו, בלאט מפזר סמכויות ומשתדל להעזר בכישורים של גור שלף, שהיה שותף לכל ההחלטות הקרדינליות שנלקחו במכבי כמו החתמת שחורציאניטיס, אי החתמת מצ'באן, חזרתו של ליאור אליהו וכו'.

בכיר במכבי אמר ל-TELESPORT: "אין במכבי בנאדם שמקורב לבלאט יותר מגור שלף. דייויד, בניגוד לפיני גרשון מבין שכדי להצליח צריך צוות מקצועי ולא בנאדם אחד. יש את גיא גודס שעושה במכבי עבודת צוות אבל החידוש השנה הוא שגור שלף מעורב יותר מבעבר בצד המקצועי". 

מי ששודרג משמעותית כתוצאה מהמהלך הזה הוא עמי ביטון, שמוערך ע"י כל הגורמים במכבי ולמעשה מתופקד כמנהל הקבוצה וכיורש האמיתי של מוני פנאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק