הרביץ לבוראט והורחק בכרטיס אדום

לאשלי ויקרס מקבוצת דורצ'סטר נמאס מהאדם המחופש ל"בוראט" שהפריע למשחק מול הוונט לורלחביל, אז הוא החליט להעיף אותו באוויר במופע היאבקות מרשים. זה עלה לו בכרטיס אדום. קובי מוסא לא לבד

יום רביעי 09 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

̦nbsp;בליגת החובבים של אנגליה נערך ביום שני משחק בן דורצ'סטר להוונט לורלוביל. אולם מאות הצופים שהגיעו למקום לא האמינו למה שראו עיניהם.

במהלך המשחק נכנס אדם לכר הדשא מחופש ל "בוראט". בוראט, מי שלא יודע הוא דמות שמגולמת על ידי סשה ברון כהן, דמות של  עיתונאי מקזחסטן שלובש תלבושות מצחיקות.

אותו אדם נכנס לכר הדשא, לבוש בבגד הים של "בוראט", ולמרפה בפליאה, אנשי הביטחון במקום לא הצליחו לעצור אותו. "בוראט" החל לטייל על כר הדשא ללא הפרעה לעיניהם של השחקנים.

אלא שאז החליט אשלי ויקרס מדרוצ'סטר לעצור את "בוראט בכל מחיר.  ויקרס, שמכהן גם כמנג'ר קבוצתו, פשוט תפס את "בוראט" והעיף אותו באוויר בסגנון שמזכיר יותר היאבקות חופשית. כוחות הביטחון הגיעו מיד ל"בוראט" והוציאו אותו מהגרש.

אלא שלויקרס הסיפור הזה עלה ביוקר, וכמו קובי מוסא בזמנו, הוא ראה את הכרטיס האדום מידי השופט. חבריו לקבוצה ניסו לשווא לשנות את רוע הגזירה, כאמור, ללא כל הצלחה.

לצפייה באירוע כולו היכנסו כאן לעמוד הפייסבוק של TELESPORT.

צילום: מאתר YOUTUBE

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4