3 המלצות WINNER לשני

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בשלושה משחקים מומלצים להימור מישראל, פורטוגל ושבדיה

יום שני 04 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

משחק מספר 80: הפועל קרית שמונה - הפועל רמת גן - 1 (יחס 1.55)

קרית שמונה כרגע שלישית בטבלה אחרי התיקו של מכבי חיפה עם בית'ר ואחרי הניצחון של מכבי, אך ניצחון שלה היום על הפועל רמת גן, יחזיר אותה למקום הראשון. קרית שמונה מגיעהל משחק היום אחרי שלושה ניצחונות ותיקו בארבעת המשחקים שלה עד כה בליגה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 4-2 את הפועל ת'א בחוץ. רמת גן מהצד השני במקום ה-15 כרגע בטבלה כשהיא מנצחת את עכו במחזור האחרון בבית. קרית שמונה תמשיך עם אותו ההרכב שניצח את הפועל ת'א כשבשער יעמוד בכל זאת גיא חיימוב למרות שנפצע באימון האחרון. אצל רמת גן מהצד השני יש את אלין טופוזאקוב הפצוע, הוא בספק למשחק. מי שבטוח לא ישחק הוא הקטפן תמיר בן עמי שקרע את שריר הירך. קרית שמונה בכושר טוב, לדעתי אין סיבה שהיא לא תנצח בבית שלה את הפועל רמת גן החלשה. 

משחק מספר 76 : בראג - לאנדסקרונה - 2 (יחס 2.00)

בראג שנמצאת בתחתית הטבלה אך אינה נמצאת בסכנת ירידה מארחת את לאנדסקרונה שנמצאת במקום הרביעי ונמצאת במירוץ על המקום השלישי שנותן כרטיס לליגה הראשונה. בראג נמצאת בכושר נוראי שהיא מפסידה את שלושת משחקיה האחרונים , מנגד לאנדסקרונה מנצחת בחמשת מששת משחקיה האחרונים . לאנדסקרונה קבוצה טובה יותר ונמצאת בכושר טוב יותר ואין סיבה שלא תנצח במשחק הזה.

משחק מספר 88: ויטוריה גימארייש - פורטו - 2 (יחס 1.40)

משחק טוב מצפה לנו כאן בליגה הפורטוגלית כאשר גימארייש שמדורגת במקום החמישי בטבלה, תארח את מוליכת הטבלה, פורטו. גימארייש מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה 3-1 מול אקדמיקה במחזור האחרון. פורטו מהצד השני עם מאזן מושלם של שישה ניצחונות בשישה משחקים כשגם בליגה האירופית פורטו נראית טוב והיא עם שני ניצחונות בבית שלה על ראפיד וינה ועל צסק'א סופיה. מתוך 30 משחקים שהיו בין שתי הקבוצות הללו בעשור האחרון, ניצחה פורטו ב-24 משחקים. ויטוריה ניצחה בשלושה בלבד, רק פעם אחת בחוץ מתוך 15 משחקים בהם היא מפסידה ב-13. פורטו גדולה על ויטוריה ולדעתי היחס כאן על פורטו שווה את ההימור.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק