בוסטון רוצה להמשיך בריצה

המלצת WINNER NBA: הסלטיקס, עם חמישה ניצחונות רצופߙם מאז הצטרפותם של שחקניה החדשים, מועמדים לניצחון שישי ברציפות כשיארחו את הלוס אנג'לס קליפרס, שמגיעים אחרי שלושה ניצחונות רצופים וכשהם ללא אריק גורדון הפצוע

יום רביעי 09 מרץ 2011
שלמה חסיד

רבים שאלו את עצמם כיצד ישפיעו המצטרפים החדשים - קנדריק פרקינס, ג'ף גרין וננאד קרסטיץ' - על הבוסטון סלטיקס. התשובה לכך ני۪נה במגרש. מאז הצטרפותם של השלושה, ניצחה הקבוצה חמש פעמים ברציפות, ועכשיו היא מובילה את טבלת המזרח. הלילה תארח הקבוצה את לוס אנג'לס קליפרס במטרה להמשיך בריצה.

לפני שלושה שבועות, כשהריצה של בוסטון רק התחילה, היא ניצחה את לוס אנג'לס בסטייפל סנטרȠ92-99, כשפול פירס קולע 24 וריי אלן מוסיף 22. הניצחון האחרון של בוסטון  היה על מילווקי ביום ראשון 83-89.

פול פירס שקלע 22.2 נק' בממוצע בחמשת המשחקים האחרונים אמר: "אנחנו קבוצה חדשה עכשיו. המצטרפים החדשים שיפרו את המערכות בקבוצה ואנחנו נראים בשיא הכושר". גם משחק ההתקפה של הסלטיקס השתפר מאז הטרייד. הקבוצה קולעת בממוצע 104.1 נק' בחמשת המשחקים האחרונים. ב-12 המשחקים שלפני הטרייד הקבוצה קלעה בממוצע רק 93.4 נק'.

הקליפרס משחקים ללא כוכבם אריק גורדון הסוחב פציעה שמונע۪ ממנו לשחק במשך שישה שבועות. גם בלעדיו הם ניצחו 87-92 במשחק שפתח סדרה של חמישה משחקי חוץ רצופים, כשהיה זה ניצחונה השלישי ברציפות של הקבוצה.

בלייק גריפין כוכב הקבוצה אמר: "יש לנו בעיה במשחקי החוץ ואני מקווה שהניצחון שהשגנӕ יפתח לנו את המזל במשחקי החוץ ויעלה לנו את הביטחון. אין סיבה שזה לא יימשך, כי אנחנו יכולים לנצח הערב את בוסטון סלטיקס". 

לוס אנג'לס במאזן 25-6 מחוץ לסטייפל סנטר והפסידה בשלושת ביקוריה האחרונים בבוסטון. אלא שחמשת ההפסדים היחידים של בוסטון בביתה הגיעו מול יריבות מהמערב.

משחק מספר 27: בוסטון סלטיקס - לוס אנג'לס קליפרס (9+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק