המשחק ביום שני - היסטוריה

בירנבוים ובני השרון פוגשים מחר את הפועל ירושלים במשחק על כל הקופה בגמר גביע המדינה. דן שמיר: הגמר הוא גמר פתוח. כץ: שום דבר ממה שעשינו לא יהיה שווה אם לא ננצח

יום רביעי 07 פברואר 2007
שלמה חסיד

אחרי הסנסציה ביום שני, בני השרון והפועל ירושלים מקבלות הזדמנות ממשית לזכות מחר בגביע המדינה. ירושלים של דן שמיר ניצחה בקלילות את עירוני ר"ג, בני השרון הדהימה את מכבי ת"א, ועכשיו הן משחקות על כל הקופה.

דן שמיר, מאמן הפועל ירושלים: "אנחנו מתכוננים לעשות את המיטב מול בני השרון מחר. המשחק של בני השרון ביום שני זה משהו שלא ראיתי באמת הרבה זמן, במיוחד כשזה קורה נגד מכבי. הגמר הוא גמר פתוח. כל מי שיעלה מחר על הפרקט מרגיש שיש לו צ'אנס לקחת את הגביע. נקווה שיהיה משחק טוב ומהנה והקבוצה הטובה תנצח באופן ספורטיבי".

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון: "בחצי הגמר עשינו בום גדול, עשינו היסטוריה ובאמת כולם מדברים על זה. מאז הניצחון הזרקורים נמצאים עלינו, אבל לפני הרבה מאוד שעות שמנו קאט על זה. זה מבחינתנו היסטוריה. ירושלים הוא מועדון גדול מאוד, תמיד הוא שם לעצמו דגש על הגביעים. נתכונן היטב, בטוח שיכינו משהו ללי ניילון. הוא היה גדול בחצי הגמר, כולם מסביבו יצטרכו לעלות מדרגה. אני שמח מאוד על הגמר הזה".

ארז כץ, קפטן בני השרון: "שתי הקבוצות ראויות. אם נבוא וניתן את הלב והנשמה, נוכל לקחת את הגמר ההיסטורי הזה. עשינו משחק גדול ביום שני, אבל זה לא יהיה שווה שום דבר בלי הגמר מחר".

מאיר טפירו: "לא הופתעתי כשבני השרון הדיחו את מכבי, אבל גם בליגה המשחק היה שלהם נגד מכבי וברח להם בסוף. זה בטח לא הולך להיות פשוט מול שחקן ברמה של לי ניילון ומאמן בדמותו של אפי בירנבוים, אבל אנחנו מתרכזים רק בעצמנו. הייתה לנו פתיחת עונה לא טובה, אבל אנחנו מחליטים שאנחנו מגיעים לשיא הריכוז בכל משחק וכך יהיה גם מחר. אנחנו בכושר טוב, מציגים כדורסל איכותי ומהנה, אני מאמין שכך יהיה גם מחר. הכדורסל הרוויח גמר טוב עם שתי קבוצות מצויינות ואני מקווה שיהיה משחק טוב".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק