אקוניס: נבוא לנצח כל משחק

בני השרון עונת 10/11 יוצאת לדרך באופן רשמי וערכה מסיהת עיתונאים מיוחדת. דן שמיר: 'ניילון מהשלושה הכי גדולים שאי פעם אימנתי'

יום שני 04 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 "אשת טורס" בני השרון פתחה את העונה באופן רשמי במסיבת עיתונאים בנוכחות סגן ראש העיר הרצליה, יונתן יסעור, בעלי הקבוצה לני רקנאטי, היו"ר אלדד אקוניס, צוות המאמנים וכל השחקנים. 

לאחר עונה שהסתיימה בשתי הדחות על ידי מכבי ת"א בגמר הגביע וברבע גמר הפלייאוף, בני השרון לא מפחדת לסמן מטרות גבוהות מחדש וכל הדוברים במסיבת העיתונאים לא היססו להצהיר שהקבוצה רוצה ומייחלת לקחת תואר ראשון בתולדותיה.

אלדד אקוניס אמר: "אני חושב שבנינו השנה קבוצה שמאמינה בעצמה, קבוצה שבכל משחק תבוא לנצח, יש פה שחקנים שמאוד מאמינים ביכולת שלהם, שחקנים שרעבים להישגים ולתארים. אני חושב שאנחנו כאן כדי להתמודד על כל התארים בכדורסל הישראלי ואני לא מתבייש להגיד את זה כאן"

"הצלחנו להשאיר חמישה שחקנים מהעונה שעברה", המשיך אקוניס, "התחזקנו בישראלים כמו דן גרונפלד ובזרים חזקים כמו לי ניילון וסם הוסקין, לא סתם נלחמנו בקיץ להשאיר את דן שמיר ואורן אהרוני, יחד עם רגב פנאן, מדובר באחד הצוותים המקצועיים הטובים בליגה, אמנם התוצאות שלנו בעונה שעברה לא היו הכי טובות, אבל אני מאמין שהשנה נגיע לתוצאות הרבה יותר טובות"

אקוניס הודה במילים חמות לבעלי הקבוצה לני רקנאטי: "אין כאלה בעלים בכדורסל הישראלי, כל ההצלחה של בני השרון להפוך להיות קבוצת צמרת קבוצה בכדורסל הישראלי זה בזכותו יחד עם שני ראשי הערים, יעל גרמן מהרצליה ונחום חופרי מרעננה".

דן שמיר: "אני לא אוהב את הברברת של תחילת העונה ולפני משחקים ואחרי משחקים, יש הרבה קבוצות בליגה ששוות פיינל פור ורוצות פיינל פור, אבל אני מאמין בקבוצה שלי וככה הייתי בכל קבוצה שאימנתי. אנחנו רוצים להיות בפיינל פור, זאת הבמה המרכזית של הכדורסל הישראלי, עם לדבר במושגים של איגרוף, אנחנו רוצים להיכנס לזירה ואז לתת את המכה בזמן הנכון. אבל זאת דרך ארוכה וכל דרך ארוכה מתחילה בצעד קטן. אני מקווה שבסופו של דבר הדרך תוביל אותנו לשם".

על לי ניילון, אמר שמיר" "כשלקחנו את לי ניילון ידענו שמדובר באותו שחקן ש היה כאן לפני 4 עונות, ממה שראיתי עד עכשיו בשלושה שבועות של אימונים, אני יכול להגיד שהוא אחד משלושת הגדולים שאימנתי ואימנתי הרבה שחקנים גדולים. הוא פנומן, אהבת המשחק שלו זה משהו מיוחד, הוא מתייחס לכל תחרות שלשות באימון כאילו היתה משחק על אליפות ואת זה יש רק לשחקנים גדולים, מבחינת היכולת והגוף הוא לא בן 35, לנו כבר אין שאלות בקשר אליו ואני בטוח שבקרוב מאוד גם לכם לא יהיו שאלות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק