3 המלצות WINNER לשלישי

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בשלושה משחקים מומלצים להימור מהליגה המחוזית באנגליה ומגביע הליגות הנמוכות

יום שלישי 05 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

משחק מספר 20.  מנספילד - ווימבלדון - 2 (יחס 2.55)

מנספילד במקום החמישי בטבלה בליגה האנגלית המחוזית, היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור האחרון, והפסד קודם לכן. היא תארח היום את סגנית המוליכה, ווימבלדון שמגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות, תיקו והפסד בארבעת המשחקים האחרונים. ווימבלדון קבוצה מצויינת, יש לה סגל נהדר והיא גם ניצחה את מאנספילד השנה פעמיים. אני מהמר שהיא תנצח את מנספילד בפעם השלישית ברציפות.

משחק מספר 25. בארי - שרוסברי - 1 (יחס 2.15)

משחק מגביע הליגות הנמוכות. שתי הקבוצות מהליגה השניה באנגליה כשבארי במקום החמישי בטבלה, שרוסברי מקום אחד מעליה. בארי מגיעה למשחק היום בכושר טו ביותר אחרי תיקו במחזור האחרון מול רוטרדהאם, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. שרוסברי משיגה שתי נקודות בלבד בשלושת המחזורים האחרונים. שרוסברי ניצחה את בארי רק פעם אחת מתוך ארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, בארי ניצחה בשלושה. יהיה משחק צמוד אך לדעתי בארי תנצל את הביתיות שלה כאן ותנצח. חזקו ב-X.

משחק מספר 29. קרלייל - פורט וייל - 2 (יחס 3.35)

משחק מגביע הליגות הנמוכות. קרלייל מדורגת במקום הרביעי בליגה הראשונה עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מוליכת הליגה השניה פורט וייל שמלבד ההפסד במחזור האחרון לאוקספורד, היא בכושר מצויין עם שישה ניצחונות ברצף קודם לכן. פורטוייל לא ניצחה את קרלייל בארבעת המשחקים שהיו בין השתיים עד כה, אבל לדעתי שווה לחפש במשחק הזה הפתעה ביחס גבוה. אני מסמן כאן 2.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק