0

השם 'מכבי חיפה' מדבר בעד עצמו

ליאור רפאלוב וחבריו ממשיכים בהכנות לקראת הדרבי מול הפועל חיפה: "לא צריכים להצהיר לפני כל משחק שאנחנו באים לנצח. יש פער של 20 נקודות בינינו בטבלה, ואנחנו לא רוצים לאפשר להם לצמק את הפער על חשבוננו"

יום שישי 11 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה ממשיכה בהכנותיה לקראת הדרבי מול הפועל חיפה, שייערך ביום שני הקרוב, כשהיא מקווה לשמור על המקום הראשון בטבלה גם לאחריו.
 
ליאור רפאלוב אמר היום (שישי): "השם מכבי חיפה מדבר בעד עצמו, אנחנו לא צריכים להצהיר לפני כל משחק שאנחנו באים לנצח. יש פער של 20 נקודות בינינו בטבלה, ואנחנו לא רוצים לאפשר להם לצמק את הפער על חשבוננו". 

"הפועל חיۤה קבוצה טובה שניצחה את מכבי והפועל ת"א. ברור שלדרבי יש ערך מוסף. אחרי ששימחנו את האוהדים במשחק האחרון, אני מקווה שניתן להם לשמוח גם הפעם. בניגוד לכל מיני טענות, אני לא מרגיש שלא סופרים אותנו לקראת המשחק, זאת עבודה של התקשורת. גם אנחנו יכולים לצאת בהצ۔רות". 

באשר לההצרות שנשמעות בימים האחרונים מכיוון שחקני הפועל חיפה אמר רפאלוב: "אנחנו שומעים את ההצהרות הללו ולוקחים את זה לתשומת ליבנו. נדבר אחרי המשחק".

על מאבק האליפותȠמול האדומים מת"א אמר: "גם אנחנו וגם הפועל נאבד נקודות עד סוף העונה. התחרות תהיה עד הסוף ואני מקווה שידינו תהיה על העליונה. הפועל חיפה לא קלקלה לנו בעונה שעברה, אנחנו קלקלנו לעצמנו".

גוסטבו בוקולי הוסיף: &ͱuot;הדרבי חשוב כמו משחק אחר, אבל אנחנו באים עם טיפה התלהבות. כמו כל משחק אחר, חייבים לנצח. אנחנו מכבי חיפה וכולם מצפים מאיתנו לנצח בדרבי. נגיע כדי לעשות את העבודה שלנו. כל יריבה רוצה לנצח את מכבי חיפה, הם ינסו לעשות את המקסימום".

יניבĠקטן הפצוע לא הגיע כלל לאימון היום. פיטר מסיללה רץ לראשונה תוך שערך גם תרגולים עם כדור, ונראה כי הוא יעמוד לרשותו של אלישע לוי בתוך כשבועיים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק