מילאן ואינטר בקרב על קאקא

דיווחים באיטליה: קאקא, שחקנה של ריאל מדריד ומילאן עד לפני שנה וחצי, עשוי לחזור לשורות הרוסיונרי בינואר אלא שאינטר נמצאת גם היא חזק בתמונה ורוצה לתת תשובה למילאן על החתמת איברהימוביץ'

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

הספקולציות בדבר חזרתו של קאקא לאיטליה עולות מדרגה. בעקבות הפציעה של הברזילאי בתחילת העונה והחתמתו של מסוט אוזיל בברנבאו גוברים הסיכויים כי השחקן שנרכש ע"י מדריד לפני קצת יותר משנה עשוי למצוא את עצמו במילאנו כבר בינאור, כאשר השאלה שנשאלת היא רק היכן.

מילאן רוצה מאוד להחזיר לשורותיה את קאקא ושיחות לא רשמיות כבר נערכו בין שני המועדונים. אדיראנו גליאני, יו"ר מילאן ינסה להפעיל את הקשרים הטובים שלו עם פלורנטינו פרז על מנת להחזיר את הפנומן הביתה.

במילאן ינסו לעשות את אותו מהלך כמו שעשו בקיץ עם זלאטן שהגיע בסכום נמוך בהרבה מאשר נקנה ע"י ברצלונה. כמו כן, במילאן יודעים כי אם יצליחו לשים את ידם על "האקס" הם ללא ספק יהיו אחת הקבוצות הפייבוריטיות לזכות באליפות איטליה ובליגת האלופות.

אלא שהסיפור לא כך כך פשוט, מצד אחד קאקא לא ירצה לבגוד במועדון בו הפך לכוכב, אך הדברים לא תלויים רק בו אלא בעיקר באינטר, שתרצה "לנקום" במילאן ולהחזיר לה על החתמת איברהימוביץ'.

 אינטר מצידה תנסה להפעיל את קשריה עם ריאל ותפנה ישירות למורינו, שאימן את הקבוצה עד הקיץ האחרון בכדי שזה ישפיע על הנהלת ריאל למכור את קאקא דווקא לאינטר ולא ליריבה המושבעת.

צילום: Gettyimages

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק