אשאיר את עראבה בליגה

גדי כרמלי, המאמן שקיבל את אחווה עראבה מהלאומית עם מינוס 9 נקודות ועובד בתנאים קשים מנשוא , מבטיח: "למרות הכול, אחרי הפגרה נצא לדרך חדשה". חמודי בריק, שחקן הקבוצה: "יש לנו שחקנים מצויינים ומאמן מצוין, נישאר בליגה"

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 אחווה עראבה מהליגה הלאומית נשארה בליגה רק בשניה האחרונה, והחלה להתאמן שבוע בלבד לפני תחילת הליגה. הקבוצה ספגה עונש הפחתת 9 נקודות בגלל עבירות בקרה, אבל גדי כרמלי, שמונה למאמן, מצליח בתנאים קשים להעמיד קבוצה שמשחקת שווה בשווה מול שאר הקבוצות בליגה, ולא חוששת לעתידה.

גדי כרמלי סיפר ל-TELESPORT: "מבחינה תקציבית אמנם אנחנו בנחיתות, יש לנו תקציב של מיליון וחצי שקל, אבל אפילו מול הפועל כפר סבא שיש לה תקציב של 5 מיליון שקל שיחקנו שווה בשווה ותומר קשטן אמר את זה בתגובה שלו למשחק. אני עובד מסביב לשעון כדי שלעראבה תהיה קבוצה ולא מרים ידיים. אני בטוח שאשאיר את הקבוצה בליגה, ואחרי הפגרה ננצח בפעם הראשונה ונצא לדרך חדשה".

כרמלי נחשב למאמן מצוין, שאהוב על שחקניו ויש לו רקורד של איש מקצוע מוערך שמצליח להוציא מים מהלסע, כמו במקרה הקשה של עראבה: "מאמנים אחרים ההיו נשברים והולכים, אבל אני מאמין בשחקנים שלי ובטוח שאפשר להישאר. הליגה עוד ארוכה, יש את שיטת הקיזוז, ואני בטוח שנעשה את הבלתי אפשרי ונישאר בליגה".

טוביה קוז'יקרו, שוער הקבוצה אמר :"אנחנו לא מפסיקים להאמין, להיפך, פה חושבים חיובי ומאמינים שנישאר בליגה. יש סגל שחקנים מצוין ומאמן שפשוט חוויה לעבוד איתו. כל מי שמשחק נגדנו יורק דם בשביל לנצח אותנו, כי יש לנו מאמן טקטיקן שמעמיד אותנו נכון במגרש וכל אימון איתו זה חוויה".

חמודי בריק, כוכב הקבוצה, הוסיף :"לא הכרתי את גדי כרמלי לפני זה, אבל הוא נכנס טוב לראש של השחקנים ומוציא מאיתנו את המיטב. אנחנו רק זקוקים לניצחון אחד כדי לקבל שקט ולהיכנס לעניינים ואני בטוח שנשיג אותו מהר. האווירה אצלנו אופטימית, כי גדי כרמלי חינך אותנו שלא נשברים ומסתכלים בלבן של העיניים ליריבה שלנו".

נג'ואן גרייב, מאמן בני לוד שניצחה  1:2 את עראבה במחזור המשחקים האחרון, אמר :"היה לנו מאוד קשה נגדם כי זו קבוצה עם פוטנציאל רב שמשחקת היטב ורק חסר להם מעט ביטחון בשביל להצליח. קשה מאוד לשחק מול קבוצות של גדי כרמלי כי הוא מבין היטב את המשחק, לא סתם אומרים עליו שהוא התלמיד הכי טוב של אברהם גרנט, כנראה שזה נכון".
 
אברהם גרנט, איתו זכה גדי כרמלי להעביר זמן רב ואף ידוע כאחד מתלמידיו של מאמן ווסטהאם, סיכם: "גדי כרמלי הוא מאמן מצוין, מאמן מהשורה הראשונה. אני בטוח שהוא יכול להצליח מאוד באחווה עראבה. הוא ידיד אישי שלי שאני אוהב, אני חושב שיש לו הרבה כדורגל והוא גם יראה את זה לכולם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק