ההתאחדות מתכננת: מסיבה כחול לבן

הפנינג גדול מחכה לאוהדי הנבחרת במשחק מול קרואטיה ביום שבת: מסך ענק, תותחי קונפטי, 20 אלף חולצות, עשרת אלפים בלונים ועוד. ילדי אגודת סוכרת הנעורים יעלו עם שחקני הנבחרת אל כר הדשא

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

 ההתאחדות לכדורגל מתכננת הפנינג גדול ביציעים במשחק של נבחרת ישראל מול נבחרת קרואטיה, שייערך בשבת הקרובה (21:05) באצטדיון הלאומי ברמת גן. האוהדים אשר יגיעו לתמוך בנבחרת יהנו מקרנבל גדול הכולל מסך ענק  בגודל 80 מטרים, מופע קונפטי ביציעים המזרחיים והפרחת עשרת אלפים בלונים כחולים.

בנוסף, בשיתוף עם ארגוני האוהדים של קבוצות ליגת העל, יחולקו ביציעים תופים לעידוד ודגלי הנפה גדולים בצבעים כחול ולבן. כ-20 אלף חולצות יחולקו לאוהדים באדיבות חברת AIG, נותנת החסות הראשית של הנבחרת.

ההתאחדות תארח במשחק ילדים מאגודות שונות, וכמובן את ילדי אגודת סוכרת הנעורים, אותם מאמצת ההתאחדות כדרך קבע. ילדי סוכרת הנעורים יעלו עם שחקני הנבחרות יד ביד אל כר הדשא, וכן יציגו את הרכבי הנבחרות בדרך ייחודית. את ההמנון ישיר הזמר דודו אהרון.

שחקני הנבחרת מצפים לדחיפה של הקהל בשבת, ואמש אמר השוער דודו אוואט: "אני מאמין שאצטדיון מלא בקהל שלנו יעזור לנו לנצח את המשחק".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק