מקווה ומצפה שננצח את קרואטיה

מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס ערך מסיבת עיתונאים לקראת משחק הנבחרת ביום שבת מול קרואטיה: "מדובר בנבחרת מצויינת, אבל אני מאמין בישראל ומקווה שננצח". פרננדס גם תקף: "למה לא שואלים אותי על כדורגל?"

יום חמישי 07 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
 מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס ערך היום מסיבת עיתונאים לקראת המשחק הגורלי מול קרואטיה ביום שבת הקרוב. פרננדס, הגיע במצב רוח קרבי ותקף את העיתונאים.

פרננדס, שזועם על הביקורת שמופנית נגדו פתח בדברים ותקף: "למה אתם לא שואלים אותי שאלות מקצועיות? למה ממשיכים לשאול אותי על הברית? למה אתם לא שואלים אותי על הרכבים ומערכים?"

אחרי שסיים לתקוף את העיתונאים, נשאל האם ישראל תעלה במערך התקפי במשחק מול קרואטיה: "יש לנו כמה פציעות וכמה בעיות. אנחנו משחקים מול קרואטיה שהיא אחת הנבחרות הכי טובות באירופה. יש להם המון כישרון, המון איכויות ורובם משחקים במועדונים גדולים כמו אוליץ', מודריך והיתר. אנחנו צריכים למצוא את נקודות החולשה של קרואטיה, לעשות הגנה כמו שצריך ולהוציא כדורים כמה שיותר מהר להתקפה".

פרננדס המשיך: "אני סופג המון ביקורת. זה חלק מהמקצוע שאני עובד בו. צריך לקבל את הביקורת ולעבוד עם הביקורת. אני עובד באימון עם הרבה תשוקה, אני אוהב לראות את הנבחרת מתאמנת, אני רואה הרבה התלהבות ורצון. אני מקווה ומצפה שישראל תנצח את קרואטיה".

פרננדס התייחס למצבת הפצועים ואמר: "אני מנסה למצוא פתרונות. רפאלוב מחלים ונראה טוב. אתם יודעים על בירם כיאל ובניון. אנחנו נצרך למצוא פתרונות. אני מאוד בוטח בסגל שלי ומנסה להתכונן ולהערך בהתאם"

פרננדס נשאל האם יש שחקנים בטוחים בהרכב: "יש לי שחקן אחד או שניים שהם בספק, אבל יתר ה-11 כבר בטוחים ואני יודע עם איזה הרכב אעלה. צריך לשים את השחקנים בעמדות שהם רגילים ויכולים לשחק. צריך לשחק גבוה ולעשות לחץ. יש במשחק רגעים טובים יותר וטובים פחות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק