אפשר לנצח את קרואטיה בלי בניון

אברהם גרנט, שהגיע לחופשת מולדת,בראיון בלעדי לtelesport: "יהיה קשה, אבל ההבדלים בין הנבחרות הם לא כאלה שאי אפשר לנצח, בטח בבית. מאמין בנבחרת שלנו". אלרואי כהן תורגל בהרכב הפותח

יום חמישי 07 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 ביום שבת תארח נבחרת ישראל את נבחרת קרואטיה, לאחד המשחקים הכי קריטיים וקשים בקמפיין מוקדמות יורו 2012. מי שיודע דבר או שניים על נבחרת ישראל הוא אברהם גרנט, שאימן בעבר את הנבחרת ואף רשם עימה קמפיין שלם נקי מהפסדים.

גרנט, הגיע אתמול ארצה לחופשת מולדת, בעקבות פגרת הנבחרות. גרנט, הממעט להתראיין, הסכים באופן חריג להתראיין ל-telesport ולחוות את דעתו על המשחק המסקרן בשבת מול קרואטיה כשאמר: "הפציעה של בניון היא בשורה קשה, אבל עדיין אפשר לנצח את קרואטיה. ישראל היא נבחרת ביתית מאוד שכאן  אצלנו יכולה וצריכה לעשות חיים קשים לכל נבחרת. מנגד נבחרת קרואטיה בהחלט טובה אבל היא לא כזאת שאי אפשר לנצח אותה אני אופטימי ומאמין בנבחרת שלנו".
 
גרנט הוסיף ואמר לגבי הסיכויים של הנבחרת: "לדעתי אפשר לנצח ולעשות צעד משמעותי לכיוון היורו. ניצחון ביום שבת יכול להכניס הרבה ביטחון לשחקנים שלנו, לתת להם רוח גבית לקראת יוון שגם זה הולך להיות משחק קשה ביותר. אבל יש לנו דור מוכשר מאוד של שחקנים ואני סומך עליהם שידעו לעשות את העבודה גם בלי יוסי בניון, שהחיסרון שלו כאמור משמעותי".
 
נשארת אוהד של הנבחרת?
 
"כמובן. אני ישראלי גאה ופטריוט ורוצה שהנבחרת שלנו תעפיל ליורו. בשביל שזה יקרה צריך לנצח בבית את קרואטיה. לדעתי השחקנים שלנו בשלים למשימה הזאת. אני אחזיק להם אצבעות, כמו כל הישראלים".

באימון הערב (חמישי) תרגל פרננדס את ההרכב הבא: דודו אוואט; אלרואי כהן, דני בונדר, דקל קינן, תמיר כהן, יואב זיו; אלמוג כהן, ביברס נאתכו, גילי ורמוט; איתי שכטר, אליניב ברדה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק