הערכה: לא שיחקו קלפים

מתיחה או משחק קלפים סוער שיפרק את הנבחרת האולימפית? רק הבוקר יחלו לבדוק את הנושא. עדיין לא ברור מה קרה אמש בחדר המלון אך כולם זוכרים כי גם בבוגרת ניסה שחקן להעליל על חבריו משחק קלפים

יום חמישי 08 פברואר 2007
אשר גולדברג

הבוקר, יתכנסו מנהלי הנבחרת האולימפית ויחלו לבדוק האם אכן התקיים משחק קלפים אחרי שעת כיבוי האורות ערב המשחק מול הנבחרת המקבילה של אוקראינה כפי שפורסם אמש בשניים מעלי התקשורת.

לפי אותם פירסומים, שמועות שסובבות את הנבחרת האולימפית בשעות האחרונות ושיחות עם אנשי האולימפית מדובר ככל הנראה במשחק פוקר בו השתתפו חמישה שחקנים כשבחדר נכחו עוד ארבעה לפחות. משחק שכאמור נוגד את הקוד האתי עליו חתומים שחקני הסגל.

ההתאחדות לכדורגל פירסמה הודעה לפיה: "בעקבות הפרסום בערוץ הספורט בכל הנוגע להתנהגות שחקני הנבחרת הצעירה לפני המשחק נגד אוקראינה, הורתה ההתאחדות לכדורגל לכל הגורמים המוסמכים והנוגעים בדבר לבדוק את הנושא על כל היבטיו ובכל האמצעים העומדים לרשותה. בכוונת ההתאחדות לערוך בדיקה מעמיקה ויסודית על מנת לגלות את העובדות כפי שהן ולאחר מכן לקבל החלטות באם תדרש לכך". 


אבירם ברוכיאן ועידן סרור שהיו שניים מבין חמשת השמות שפורסמו כמי שנכחו בחדר בעת משחק הקלפים הכחישו הלילה את מעורבותם בפרשה."לא נגעתי בקלפים, לא שיחקתי קלפים ולא הייתי באירוע שדווח עליו" אמר הלילה ל-TELESPORT והוסיף: "באותו זמן הייתי עם סרור ודנין במקום אחר ולא במקום שאליו שורבב שמי". 

לפי מספר שחקנים בנבחרת ערך מנהל הנבחרת אלי רוזן סבב חדרים בחצות הליל של יום שלישי [ערב המשחק] וכל השחקנים היו בחדריהם, חלקם ישנים ואחרים צפו בטלביזיה. 

המקרה המדובר הזכיר לחלק מהנוגעים בדבר את מקרה הנבחרת הבוגרת מלפני כמה חודשים בו בזמן שהותה של הנבחרת בהולנד לקראת המשחק מול אנדורה ניסה אחד השחקנים להעליל על חבריו משחק קלפים סוער. אז הנושא נבדק ולא נמצאו הכחות למהלך של משחק קלפים.

אמש לאחר פירסום האירוע לא נעשה שום מהלך בדיקתי ורק הבוקר לאחר שמנהל הנבחרת אלי רוזן והמאמן גיא לוי יפגשו יוחלט האם לעלות את הנושא לדיון. בינתיים לא נוצר קשר בנושא עם היו"ר איצ'ה מנחם ואבי לוזון. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק