4 המלצות WINNER למשחקי היום

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בארבעה משחקים ממוקדמות יורו 2012

יום שישי 08 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

ספרד - ליטא (+2) - X (יחס 3.40)

ספרד שיחקה מול ליכטנשטיין במשחק הראשון, הביסה אותה 4-0 אך ארבעה ימים לאחר מכן היא הובסה בעצמה 4-1 בידי ארגנטינה במשחק ידידות. הליטאים חילצו תיקו מסקוטלנד וניצחו 1-0 בצ'כיה במשחק השני. ספרד תגיע למשחק היום פצועה ללא צ'אבי, טורס, פברגאס ואלביול. הליטאים יגיעו לספרד בהרכב מלא והם יתמודדו מול וייה, סילבה, פויול, ראמוס, אינייסטה, אלונסו ועוד כמה שחקנים אחרים מצויינים, לא פחות טובים מהרשימה שתיעדר. למרות זאת, לדעתי ספרד היום לא תביס את ליטא ויש מצב שהמשחק יגמר בדיוק בהפרש של שני שערים. אני מסמן כאן X ביחס שווה. 

ווילס - בולגריה - X (יחס 2.90)

ווילס פתחה את הקמפיין עם הפסד 1-0 במונטונגרו, בולגריה מהצד השני הפסידה בשני המשחקים שלה לאנגליה 4-0 בחוץ ולמונטונגרו 1-0 בבית. בולגריה תגיע לווילס ללא החלוץ שלה, שקחנה של פארמה, ואלרי בוינוב. לבולגריה יש מאמן חדש, כולנו מכירים אותו, לוטר מתיאוס, שאימן גם כאן, את מכבי נתניה. הוא בנה נבחרת חדשה, הביא כמה שחקנים חדשים לקבוצה. הצד הישראלי במשחק הזה הוא החלוץ דימיטאר רנגלוב, שחקנה של מכבי ת'א.

 בווילס יש ארבעה פצועים לקראת המשחק הזה, רוברט אירשו, שחקנה של נוטינגהאם, ניל אירדלי, דני גיבסון ובריאן סטוק. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתי. אין ספק שהנבחרת הבולגרית נחלשה מאוד בשנים האחרונות אך מהצד השני החיסורים אצל ווילס ישפיעו לדעתי על המשחק. אני מהמר על תוצאת תיקו אך לדעתי שווה לגבות בניצחון ביתי של ווילס.

מונטנגרו - שוויץ - 1 (יחס 2.45)

מונטנגרו נראית טוב עד כה כשהיא מנצחת בשני המשחקים 1-0 את ווילס ואת בולגריה. השוויצרים מהצד השני פתחו את הקמפיין עם תבוסה ביתית 1-3 לאנגליה. שוויץ' תגיע למונטנגרו בהרכב מלא, המקומיים יחסרו את קמהי. שוויץ' קבוצה טובה מאוד אבל לדעתי מונטנגרו מסוגלת להמשיך ולהפתיע. יש לה סגל נהדר שכולל את ווציניץ', בוסקוביץ', נובאקוביץ ועוד כמה ביץ'ים מצויינים. לדעתי שווה לשים כאן על מונטנגרו, אבל ניזהר עם זה.. בסך הכל שוויץ נבחרת טובה מאוד.

אירלנד - רוסיה - X (יחס 2.85)

האירים נראים מצויין עד כה והשנה יש להם ארבעה ניצחונות בחמישה משחקים כשבקמפיין הנוכחי הם מנצחים את ארמניה בחוץ 1-0 ואת אנדורה במחזור האחרון בבית 3-1. רוסיה מהצד השני ניצחה את אותה אנדורה במחזור הראשון 2-0 כשהיא מפסידה לאחר מכן בבית לסלובקיה 1-0. הרוסים יגיעו לאירלנד ללא רומן פבליצנקו. גם האירים מגיעים למשחק חסרים לל אדמיאן דאף, קייט אנדרו וקייט טרייסי. הרוסים נבחרת טובה יותר מאירלנד, אך לדעתי האירים בבית לא יפסידו לרוסיה שעד כה לא מרשימה. אני מסמן כאן X.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק