המנג'רים אשמים בפציעות של השחקנים

דני מרפי, קשרה של פולהאם יוצא בביקורת חריפה נגד המנג'רים של וולבס, סטוק ובלקבורן, וטוען שהם אשמים בפציעות של שחקני מפתח בפרמייר-ליג: "המנג'רים, במיוחד של 3 קבוצות נותנים הוראה לבלמים להיכנס בשחקנים מסויימים"

יום שישי 08 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

עונת 2010-11 בפרמייר ליג רק החלה וכבר אפשר לומר שהעונה הזו מאופיינת בעיקר בפציעות קשות של שחקני מפתח שסופגים תיקולים חריפים מאוד ע"י שחקני הגנה בפרמייר-ליג. בובי זאמורה, חלוץ נבחרת אנגליה ובן ארפה חלוץ נבחרת צרפת וניוקאסל, כבר סיימו את העונה בגלל פציעות קשות.

נייג'ל דה יונג, בלמה של מנצ'סטר סיטי ששבר את רגלו של בן ארפה אחרי תיקול פראי, ספג ביקורת קשה על משחקו האלים ואפילו נופה בעקבות כך מנבחרת הולנד. אולם, דני מרפי, קשרה של פולהאם ונבחרת אנגליה לשעבר, יוצא היום במתקפה חזיתית נגד האשמים העיקריים בפציעות לדעתו - המנג'רים האנגלים.


בן ארפה. היה מטרה לבלמים?

מרפי, ממקד את הביקורת שלו במיוחד נגד שלושה מנג'רים של וולבס, סטוק ובלקבורן: "המנג'רים, במיוחד של הקבוצות האלה נותנים הוראה לשחקנים שלהם לעצור שחקנים ספציפיים אצל היריבה. הבלמים נכנסים בפראות וללא שכל בחלוצי היריבה וגורמים לפציעות".

מרפי, שראה בתחילת העונה את חברו לפולהאם, בובי זאמורה סופג פציעה קשה אחרי תיקול פראי, הוסיף: "אני לא מאמין שהבלמים נכנסים בחלוצים במטרה לשבור להם את הרגל, אבל הם חייבים להפעיל שיקול דעת ושכל לפני שהם נכנסים לתיקולים כל כך פראיים".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק