תיגרה המונית בין שחקני הפועל פת וסכנין

בלעדי: משחק האימון בין שתי הקבוצות הבוקר בסכנין פוצץ, אחרי שג'ונתן אסוס שלח מרפק לאחד משחקני סכנין. במגרש פרצה מהומה ומשחק האימון פוצץ. עד ראייה: "היה מביש לראות שחקנים בליגת העל מתנהגים ככה"

יום שישי 08 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 בני סכנין והפועל פ"ת קיימו הבוקר משחק אימון, שאמור היה להיות משחק ידידות אבל הפך למפגן של אלימות ומכות בין שני הצדדים. שתי הקבוצות, ניצלו היום את פגרת הנבחרת כדי לקיים הבוקר משחק אימון במכון וינגייט, משחק שהיה אמור להיות ידידותי ושליו, אך מהר מאוד קיבל תפנית אלימה וסוערת, בדיוק כמו מזג האוויר הסגרירי שפקד את המגרש בסכנין.

הכול החל כאשר ג'ונתן אסוס מהפועל פ"ת, אשר ידוע שחקן חם מזג, התעצבן על המשחק האגרסיבי מידי לטענתו של סכנין ושלח מרפק לכיוונו של עובייד זובידאת מסכנין. הדבר חימם עוד יותר את הרוחות ובמגרש פרצה קטטה בהשתתפות שחקני שתי הקבוצות.

עד ראיה למשחק אמר היום בצהריים ל-TELESPORT: "זה היה מביש לראות שחקנים בליגת העל מתנהגים בצורה כזו. היו שם מכות ופיצוצים, זה היה בלתי יאומן".

סכנין הגישה תלונה במשטרה נגד אסוס וניידת של משטרה הגיעה למקום. זובידאת עצמו נזקק לארבעה תפרים וסובל גם משן שבורה. התלונה תיחקר במשטרת משגב, ובהפועל פ"ת חוששים שביקור עתידי של אסוס ופ"ת בסכנין, עלול להיות נפיץ ומסוכן.

כזכור, אסוס מונה בתחילת העונה ע"י דני לוי לקפטן הקבוצה, במקומו של הקפטן הנערץ והבלם הוותיק גל כהן. גורמים בקבוצה הרימו גבות על המינוי התמוה וכעת גוברת הביקורת נגד השחקן, גם בתוך המועדון עצמו.

תמונה: 4everblue.co.il

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק