היה קמפיין מדהים

ראשי איגוד הכדורסל נפגשו עם מאמן הנבחרת אריק שיבק שיכין תוכנית עבודה לקראת משחקי אליפות אירופה. שיבק: אנחנו באמצע הדרך וצריך להסתכל קדימה

יום שישי 08 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 יו'ר איגוד הכדורסל, שי שני ויו'ר הוועדה המקצועית, דוד פריש, נפגשו היום לפגישה ארוכה עם המאמן הלאומי, אריק שיבק.

בפגישה הציג אריק שיבק את התובנות והלקחים המרכזיים שלו מהקמפיין של הקיץ האחרון. בעניין זה יתקיים בקרוב דיון בוועדה המקצועית ( בתיאום עם לוח המשחקים של קבוצתו של שיבק- מונס הבלגית ).

בשורה התחתונה, ציין המאמן הלאומי כי הצלחת הקמפיין נבעה בין השאר גם בזכות הגיבוי והסיוע שקיבל מהאיגוד משלב ההכנות וגיבוש הצוות המקצועי והסגל ועד סופו של הקמפיין המוצלח.

כמו כן, נדונו בפגישה, עיקרי תחילת ההכנות לטורניר גמר אליפות אירופה, כאשר בעניין זה יכין המאמן הלאומי הצעה לתוכנית עבודה מסודרת ומפורטת אשר תוצג לאיגוד הכדורסל ובכלל זה לוועדה המקצועית ולאגף המקצועי. התוכנית הסופית תגובש לאחר הגרלת המשחקים שתתקיים בחודש ינואר 2011 בליטא.

מאמן נבחרת ישראל, אריק שיבק, אמר לאחר הפגישה: " היה קמפיין מדהים, תיאום וגיבוי מלאים של ראשי איגוד הכדורסל. אנחנו באמצע הדרך וצריך להסתכל קדימה. כמאמן הנבחרת הלאומית אני מודה בשמי ובשם הצוות שלי לאיגוד הכדורסל ולעומד בראשו. נכין ונגיש לאיגוד הכדורסל תוכנית עבודה יסודית ומסודרת ולאחר ההגרלה שתתקיים בחודש ינואר, נעשה את ההתאמות המתאימות בהתאם להגרלת המשחקים ".

יו'ר איגוד הכדורסל, שי שני, אמר לאחר הפגישה: "במבט של חודשיים לאחר הקמפיין המוצלח, מחובתנו לשמור על המומנטום החיובי שנוצר. איגוד הכדורסל ייתן לנבחרות את כל הכלים על מנת להמשיך ולהצעיד את הכדורסל קדימה ".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק