בכושר שיא: פאר בחצי גמר בייג'ין

שחר פאר ניצחה היום את טמיאה בשינסקי (47 בעולם) 6:7,4:6 והעפילה לחצי גמר טורניר בייג'ין היוקרתי, בו היא תפגוש את המדורגת 1 בעולם, קרולין ווז'ניאקי הדנית. פאר על סף כניסה לטופ 10 בעולם

יום שישי 08 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 התרגלנו לראות כבר הכול משחר פאר, אבל אפשר בהחלט לומר שהטניסאית והספורטאית מספר 1 שלנו, נמצאת בנקודת השיא בקריירה שלה. 

פאר, השיגה היום ניצחון יוקרתי נוסף 6:7,4:6 על  טמיאה בשינסקי השוויצרית והעפילה לחצי גמר טורניר בייג'ין (סך פרסים של 4.5 מיליון דולרים) בו היא תפגוש לא אחרת מאשר קרולין ווז'ניאקי, הדנית המדורגת 1 בעולם שגברה מוקדם יותר בשתי מערכות על אנה איבאנוביץ' הסרבית.

פאר, שהבטיחה כבר העפלה למקום ה-13 בעולם בעקבות ניצחונותיה בטורניר עשוייה לדגדג את העשירייה הראשונה בעולם, אם תפתיע בחצי הגמר את המדורגת 1 בעולם ותעפיל לגמר הטורניר הזה.

פאר, התקשתה מאוד מול השוויצרית במערכה הראשונה ואף נשברה פעמיים והיה נדמה כאילו היא בדרך להפסד במערכה. אולם, שחר כמו שחר הצליחה לשבור פעמיים בחזרה ולכפות שובר שיויון במצב של 6:6, אותי היא ניצחה 4:7 בדרך לניצחון 6:7 במערכה.

במערכה השניה היה נדמה שפאר מטיילת לניצחון קליל, כאשר שתי שבירות מהירות הוליכו אותה ליתרון מהיר מאוד של 1:4. אולם, דווקא כאן נעצרה פאר ואיפשרה לשוויצרית לשבור אותה בחזרה בדרך לשיויון 4:4. פאר לא התרגשה, שברה בחזרה ל-4:5 ושמרה על ההגשה בדרך לניצחון 4:6 במערכה ו-0:2 חלק במשחק כולו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק