פאביצ'ביץ' הפצוע נוחת מחר בארץ

במכבי תל-אביב מודאגים לקראת הדרבי מפציעתו של בלם הקבוצה, סאבו פאביצ'ביץ' שנפצע במהלך אימון נבחרת מונטנגרו ונמצא בספק גדול למשחק. הבלם יגיע לישראל ביום ראשון וייבדק

שבת 09 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
הלחץ לקראת הדרבי התל-אביבי שייערך ביום שבת הבא הולך וגובר. מכבי תל-אביב אמנם נראית מצוין בשבועות האחרונים והיא במקום השני בטבלה, אבל כעת לאבי נמני ויוסי מזרחי יש סיבה רצינית לדאגה.

במהלך אימון נבחרת מונטנגרו לקראת משחק מוקדמות יורו 2012 נגד שוויץ נפצע בלם מכבי ת"א והמגן הימני הקבוע של הנבחרת, סאבו פאביצ'ביץ'. כזכור, פאביצ'ביץ' הגיע למכבי ת"א במהלך חודש אוגוסט כמהלך בזק לאחר שנפצע הבלם הברזילאי, ניבאלדו סנטנה. ניבאלדו החל ביום חמישי האחרון לערוך אימונים ראשונים עם כדור, אבל צפוי לשוב למגרשים רק בסוף חודש אוקטובר, מה שעשוי להשאיר את מכבי תל-אביב דווקא בדרבי ללא שני הבלמים הזרים.

כאמור, פאביצ'ביץ' הפצוע התקשר ממונטנגרו לעדכן על פציעתו ובשל כך יגיע לישראל כבר מחר (ראשון) על מנת להיבדק. במכבי תל-אביב יעשו את מירב המאמצים להכשיר את השחקן לדרבי הגדול שייערך ביום שבת, אולם נכון לעכשיו מתקשים לספר בקבוצה עד כמה פציעתו חמורה, אם בכלל, אולם יעשו את ככל שניתן על מנת להכשיר אותו לשבת.

גורם בכיר במכבי תל-אביב התייחס לפציעתו של סאבו פאביצ'ביץ': "שמענו מפאביצ'ביץ' על פציעתו והורנו לו לחזור לארץ להיבדק. נקווה שזה לא חמור ושהוא יוכל לשחק בדרבי".

בתוך כך, גם אוהדי הקבוצה מודאגים בימים האחרונים בשל כמות הכרטיסים הנמוכה שתוקצה עבורם, כ-2,500 בלבד לשערים 10-11. פרטים על מכירת הכרטיסים עדיין לא נמסרו, אך ידוע כי מכירת הכרטיסים תיערך בקופות אצטדיון בלומפילד, בבוקר ראשון או שני. מכירת הכרטיסים לאוהדי הפועל תל-אביב תיערך גם כן בקופות בלומפילד, החל מיום שלישי.

צילום: מכבי תל-אביב, האתר הרשמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק