פרננדס: אני מרוצה מצורת המשחק

אכזבה גדולה במחנה הישראלי אחרי ההפסד 2:1 לקרואטיה. השוער דודו אוואט: נצטרך לנצח ביוון כדי לחזור לתמונה. פרננדס: במחצית השנייה ניצחנו 0:1. ביליץ': היינו מצויינים. בן חיים לא ישחק מול יוון

שבת 09 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

נבחרת ישראל נחלה הערב (שבת) הפסד 2:1 ביתי לנבחרת קרואטיה, והאכזבה בהחלט ניכרה במחנה הישראלי.

המאמן, לואיס פרננדס, סיכם: "התחלנו את המשחק טוב, היו לנו הזדמנויות, אבל ספגנו שני שערים בדקות קריטיות. במחצית השניה הגישה היתה נכונה,  ניצחנו אותה 0:1. קרואטיה ניצחה את המחצית הראשונה וישראל את השניה. האמת שאני מרוצה מצורת המשחק החיובית שלנו ומהרצון של השחקנים".

השוער דודו אוואט אמר בסיום: "אני מאוד מאוכזב. ב-25 הדקות הראשונות הגענו למצבים בטוחים. בהמשך ספגנו את השער השני מהר מדי, וזה שבר אותנו. בגדול, היו לנו דקות טובות ומשחק טוב. לא היה לקרואטיה משחק גדול וחבל שלא ניצלנו את זה. הגענו למצבים ותקפנו, וקרואטיה לא הגיעה למצבים חוץ מהגול השני, כך שהמערך של המשחק שלנו לא היה מה שהפסיד את המשחק. נצטרך לנצח ביוון כדי לחזור לתמונה".

"הנבחרת הוכיחה אופי. ביטלנו את קרואטיה לאורך כל המשחק. הם לא הגיעו למצבים ממשיים של גול ואנחנו הגענו. זה צריך לתת לנו הרבה ביטחון להמשך. אנחנו יוצאים מאוד מאוכזבים מהמשחק. הרבה זמן לא ראיתי שופט כזה. אולי לא היתה לו השפעה מיידית על המשחק אבל הוא עצר אותנו הרבה פעמים עם עבירות שלא היו".

ביברס נאתכו הוסיף: "פתחנו את המשחק די טוב. הגענו לשני מצבים של אחד על אחד, והיינו צריכים לדעת לנצל את זה. לא עשינו זאת, ואז מהצד השני קיבלנו פנדל. איבדנו פוקוס אחרי השער הראשון וספגנו את השער השני. במחצית השנייה חזרנו, וחבל שלא הצלחנו להשוות. אחרי המשחק נגד יוון, נדע יותר. אם ננצח שם - אנחנו בתמונה, כי גם מקום שני יספיק לפלייאוף".

טל בן חיים ספג כרטיס צהוב שני בטורניר, והוא לא ישחק ביום שלישי מול יוון.

אצל הקרואטים היה כמובן הרבה יותר שמח. המאמן סלאבן ביליץ': "שיחקנו מצוין. בפתיחה, ישראל הגיעה להזדמנויות רק בגלל טעויות שלנו, אבל החל מהדקה ה-25 השתלטנו על המשחק. השער של שכטר הכניס את הקהל להתלהבות, אבל לא הגעתם אחריו לשום הזדמנות בדקות האחרונות".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק