טבס תולה את הנעליים?

קרלוס טבס, חלוצה בן ה-26 בלבד של מנצ'סטר סיטי ונבחרת ארגנטינה, בראיון מפתיע מאוד, מצהיר: "עייפתי כבר מכדורגל. הגוף שלי מרגיש את המאמץ ובהחלט יש לי מחשבות פרישה. לא יודע אם זה יקרה בעוד חודש או בעוד שנה"

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 קרלוס טבס נמצא באחד מרגעי השיא בקריירה שלו. הוא החלוץ המוביל של מנצ'סטר סיטי והכוכב הכי גדול של אחת הקבוצות הכי נוצצות, עמוקות ועשירות בעולם. אולם, למרות שנדמה כלפי חוץ כאילו הכול וורוד בקריירה של קרלוס טבס, חלוץ מנצ'סטר סיטי ונבחרת אנגליה, כך לפחות לפי דבריו,מאס בקריירה שלו.

על פי דיווחים שונים, קרלוס טבס התעמת בהפסקת המשחק האחרון של הקבוצה מול ניוקאסל עם מאמנו רוברטו מאנצ'יני. טבס, גם יצא לא אחת נגד שיטת המשחק ההגנתית של המאמן האיטלקי.

בראיון מפתיע מאוד ל"ניו אוף דה וורלד" הבריטי, ירה הארגנטינאי: "שיחקתי הרבה משחקים העונה והגוף שלי מרגיש את זה, אני עייף. התחלתי לשחק בגיל צעיר מאוד ותמיד נלחמתי בעייפות אבל עכשיו אני מרגיש את זה יותר מתמיד".

טבס הוסיף: "יש לי הרבה מחשבות של פרישה בראש. לא יודע אם זה יהיה בעוד חודש, בעוד שנה או בעוד שלוש שנים אבל אני בהחלט חושב על כך. ייתכן מאוד שאקום בוקר אחד ואגיד שאני לא רוצה יותר לשחק כדורגל".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק