זהב לרזבוזוב בגביע העולם בבלארוס

הג'ודוקא הישראלי, יואל רזבוזוב שמתחרה במשקל עד 81 ק"ג, ניצח בחמשת הקרבות שלו וזכה במדליית הזהב בסבב הגביע העולמי שנערך במינסק

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
עוד הישג נהדר לג'ודו הישראלי. יואל רזבוזוב, שרק לאחרונה עבר ממשקל של עד 73 ק"ג למשקל של עד 81 ק"ג, ניצח בחמשת הקרבות שלו בסבב גביע העולם שנערך בעיר מינסק שבבלארוס וזכה במדליית הזהב.

רזבוזוב ניצח את הסיבוב הראשון טכנית לאחר שהיריב כלל לא התייצב לקרב ואת היריב השני, הבלארוסי חרישקוביץ' הוא ניצח בתוך פחות מ-3 דקות באיפון. בשלב רבע הגמר זכה רזבוזוב שוב פעם לעזרה גדולה מהיריב וזכה בהעפלה אוטומטית לשלב חצי הגמר בעקבות פציעתו של היריב הצרפתי, קוונטין ג'וברט.

בחצי הגמר הציג הישראלי יכולת שהראתה כי הוא לא הגיע עד ל-4 האחרונים במקרה וגבר בתוך דקה ו-14 שניות על האזרי, רוסטם אלמילי, בזכות איפון שביצע בשלב מוקדם. במשחק הגמר פגש יואל רזבוזוב נציג בלארוסי נוסף והשלים יומיים נהדרים לג'ודו הישראלי כשזכה במדליית הזהב.

כזכור, בסבב גביע העולם לנשים שנערך אתמול באזרבייג'אן זכו הנציגות הישראליות במספר מדליות ונחלו הצלחה רבה. אליס שלזינגר גברה בגמר על ירדן ג'רבי והשתיים התחלקו במדליות הזהב והכסף, ירדן שוורץ זכתה בכסף במשקל של עד 48 ק"ג ולירן בן-מלך סיימה במקום החמישי במשקל של עד 57 ק"ג. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק