פרננדס צריך לקבל צ'אנס

לאחר ההפסד הביתי 2:1 לקרואטיה, נבחרת ישראל של לואיס פרננדס המריאה ליוון לקראת משחק מוקדמות יורו 2012 שייערך ביום שלישי בפיראוס. השוער והקפטן הזמני יצא להגנתו של המאמן הצרפתי

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל רשמה אתמול (שבת) את הפסדה הראשון במסגרות מוקדמות יורו 2012, לאחר שקראנצ'ר כבש פעמיים וניצח את המשחק עבור נבחרת קרואטיה 2:1, אבל לשחקניו של לואיס פרננדס לא היה זמן רב לעכל את המשחק והיום הם כבר יצאו לדרכם ליוון, שם יפגשו את הנבחרת המקומית ביום שלישי בפיראוס.

בעקבות פציעתו של יוסי בניון, עונד כעת באופן זמני את סרט הקפטן השוער ושחקנה של מאיורקה, דודו אוואט שיצא בשדה התעופה להגנתו של המאמן הצרפתי על הביקורות הרבות שהוטחו בו במהלך 24 השעות האחרונות. אוואט הוא השחקן היחיד ששוחח עם התקשורת לפני ההמראה, לאחר שמספר שחקנים סירבו לעשות זאת ובחרו באוואט כנציג השחקנים.

דודו אוואט אמר עם יציאת הנבחרת ליוון: "להפסיד לא היה בתכנון שלנו, אבל אנחנו צריכים להרים את הראש לקראת המשחק החשוב ביום שלישי ביוון. למרות ההפסד, יש בנבחרת אווירה טובה. צריכים לנצח את המשחק ביוון".

השוער הוסיף וניתח מעט את המשחק: "הפסדנו משחק מול נבחרת טובה. שרקו נגדנו פנדל ואחר כך אף אחד לא תפקד עד הגול השני, הייתה ירידה של כולם. אני יוצא מהמשחק מעודד ומאוכזב, בדקות רבות הצגנו יכולת טובה. המשחק מול קראוטיה הוא היסטוריה".

לסיום ביקש אוואט להתרכז במשחק בעוד יומיים ויצא לצידו של פרננדס: "מה יגידו אם ננצח ביוון? גם אתמול הנבחרת לא נראתה רע. יש דברים שנצטרך ללמוד מהם. אנחנו צריכים להתרכז ביום שלישי ולא יותר, ניצחון יחזיר אותנו למשחק. פרננדס עושה עבודה מצוינת וצריכים לתת לו את הצ'אנס".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק