שווארצר לא מוותר על ארסנל

שוערה האוסטרלי של פולהאם הלונדונית עדיין פוזל לאפשרות להגיע לתותחנים, מה שעשוי לקרות בחודש ינואר לאחר שהעסקה נכשלה במהלך הקיץ: "מי יודע מה יהיה, צריך לחכות ולראות"

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
מארק שווארצר, השוער האוסטרלי של פולהאם הלונדונית, היה קרוב מאוד בקיץ האחרון להגיע לארסנל וממש בדקה ה-90 נשאר לעונה נוספת, או אולי חצי עונה נוספת בפולהאם. שווארצר נכשל באחת הבדיקות הרפואיות ובארסנל החליטו להישאר עם שני השוערים המחלקים ביניהם את הדקות בין קורות השער, פביאנסקי ואלמוניה.

לאחר פציעתו של אלמוניה וכן מספר טעויות שלו ושל פביאנסקי, שווארצר חזר להיות המועמד הראשי להגיע לאצטדיון האמירויות ועשוי לעשות זאת כבר בחודש ינואר הבא. שווארצר בן ה-38 יודע כי עבורו זו כנראה ההזדמנות האחרונה להגיע לטופ, על אף שגמר אירופי כבר יש לו עם פולהאם, שהפסידה בגמר הליגה האירופית האחרון לאתלטיקו מדריד.

שווארצר נשאל באנגליה לגבי מעבר עתידי לארסנל ואמר: "אין לדעת. אנחנו צריכים לחכות ולראות".

השוער המשיך ופירגן לקבוצתו הנוכחית שקיבלה אותו חזרה בזרועות פתוחות לאחר שהמו"מ מול היריבה העירונית פוצץ: "האוהדים בפולהאם נהדרים כל-כך ואוהבים אותי, אני מרגיש נהדר במועדון ונהנה שוב מכדורגל. אני חושב שכאשר מסתכלים על האפשרות שעמדה בפניי בקיץ (לעבור לארסנל) אי אפשר לשמור לי טינה ולכעוס עליי. המועדון שאל אותי אם אני מעוניין במעבר ואמרתי שכן. אני לא נהיה צעיר יותר, אני כבר בן 38, ותמיד רוצים להשתפר ולהתקדם". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק