מי יענוד את סרט הקפטן באנגליה?

סטיבן ג'רארד משמש כקפטן הנבחרת האנגלית מאז פציעתו של ריו פרדיננד, אבל הבלם של מנצ'סטר יונייטד חזר לסגל ועכשיו פאביו קאפלו צריך להחליט מי מבין השניים ימשיך עם הסרט. לסקוט מבהיר: "זה כלל לא משנה לנו"

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת אנגליה תפגוש ביום שלישי הקרוב את מונטנגרו במסגרת מוקדמות יורו 2012, ולפני הכל ניצבת בפני פאביו קאפלו דילמה נוספת ומעניינת במיוחד - מי יענוד את סרט הקפטן של 3 האריות. כזכור, ריו פרדיננד היה הקפטן של נבחרת אנגליה לפני המונדיאל, אבל אז נפצע הבלם ומאז ועד המשחק האחרון היה זה סטיבל ג'רארד עם סרט הקפטן.

כעת, בעקבות החלמתו מהפציעה וחזרתו של פרדיננד לסגל נבחרת אנגליה, ישנם שני שחקנים בכירים במיוחד שמעוניינים בסרט הנחשק. הקפטן המקורי של נבחרת אנגליה עד השנה שעברה היה ג'ון טרי, אולם הוא איבד את סרט הקפטן לאחר התקרית עם המגן, ווין ברידג'. 

נבחרת אנגליה לא שיחקה בסוף השבוע האחרון עם שאר הנבחרות במוקדמות יורו 2012 ולכן המפגש מול מונטנגרו יהיה הראשון של קאפלו עם 2 הקפטנים, ג'רארד ופרדיננד. לעזרתו של פאביו קפאלו נחלץ בלם מנצ'סטר סיטי, ג'וליאן לסקוט שיודע כי זה לא משנה כלל מי מביניהם יהיה הקפטן.

לסקוט אמר לקראת המשחק מול מונטנגרו בסוגיית הקפטן: "זה בכלל לא משנה מי יהיה הקפטן. כולנו שחקנים מקצוענים ולכן אם הקפטן יהיה ריו ואם זה יהיה ג'רארד אין הבדל. אנחנו מרוכזים בלקחת 3 נקודות במפגש".

לסקוט פירגן לשניים וסיכם: "שניהם קפטנים נהדרים ושחקנים עם ניסיון רב, אני לא חושב שבכלל נשים לב או נרגיש הבדל אם אחד מהם יהיה הקפטן על חשבון השני".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק