3 המלצות WINNER ליום שישי

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בליגה הבלגית, הליגה הגרמנית והליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 15 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

ליגה בלגית:

וארגם - קלאב ברוז' - 2 (יחס 1.90)

וארגם, או בשמה השני זוולה, מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא משיגה בעשרת המשחקים שלה עד כה 11 נק' היא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה בהם היא גם מפסידה פעמיים ומסיימת בשתי תוצאות תיקו. ברוז' מהצד השני במקום השישי כרגע, דיי מאכזב מבחינתה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון 3-2 על גנט, זאת אחרי שני הפסדי חוץ רצופים, האחד לבירשחוט בליגה והשני לויאריאל בליגה האירופית. בסך הכל ברוז' עם שלושה ניצחונות בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה ולדעתי היא תמשיך לניצחון נוסף בוארגם.


גרמנית ראשונה:

פ.צ. קלן - בורוסיה דורטמונד - 2 (יחס 1.65)

קלן מדורגת במקום ה-16 בטבלה אחרי שבעה מחזורים עם חמש נק' בלבד ועם ניצחון ושתי תוצאות תיקו, לצד שלושה הפסדים. קלן משיגה רק שתי נק' בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא תפגוש היום את דורטמונד שבמקום השני בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום בכושר נהדר אחרי שישה ניצחונות ליגה רצופים ותשעה בסך הכל בעשרת המשחקים האחרונים שלה. דורטמונד ניצחה את קלן בשמונה מתוך עשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים ואני לא רואה שום סיבה שהיא לא תעשה את זה שוב. אמנם הפגרה מעט עצרה אותה, אבל לדעתי היא תחזור מהפגרה כמו גדולה, ותנצח את קלן בחוץ.


צרפתית שניה:

אביאן - אנז'ר - 1 (יחס 1.85)

אביאן נחלשה מאוד מהפתיחה הסוערת שלה וכרגע היא במקום הרביעי בטבלה עם שלוש תוצאות תיקו והפסד בארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את אנז'ר שבמקום ה-11 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון שהגיע אחרי שלושה הפסדים ותיקו. אנז'ר אמנם מעודדת מהניצחון שלה במחזור האחרון אבל לדעתי הגיע הזמן שאביאן תראה לנו עוד קצת מהיכולת שלה. לדעתי היא תחזור לנצח היום.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק