בלאט: משחקים כדי לזכות בתואר

מכבי ת"א תפתח הערב (21:00) את העונה באופן רשמי עם משחק ברבע גמר גביע הליגה מול מכבי ראשון לציון של אפי בירנבוים. דייויד בלאט: "אנחנו עדיין בבנייה". טל בורשטיין: "מבחינת מכבי כל תואר הוא חשוב"

יום שני 11 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 אחרי שקיימה מספר משחקי הכנה במהלך הפגרה, תפתח הערב מכבי ת"א המתחדשת באופן רשמי את עונת 2010/11 עם משחק רבע הגמר של טורניר גביע הליגה (גביע ווינר) עם משחק מול מכבי ראשון לציון של אפי בירנבוים. במשחק המוקדם ייפגשו ברק נתניה והפועל חולון.

דייויד בלאט, שחזר למכבי ת"א הקיץ אחרי כמה עונות בגלות, ידריך לראשונה את חניכיו במשחק רשמי שיתקיים באולם במלחה. בלאט, התייחס למשחק ואמר: "אנחנו מאוד שמחים להתחיל את התקופה הזו. ההכנה הייתה חשובה והכרחית אבל השחקנים רוצים לשחק בשביל משהו ובטורניר הזה משחקים בשביל תואר. השתפרנו ונצטרך לעשות עוד קפיצה בשבוע הקרוב אבל כמו כל הקבוצות אנחנו עדיין בבניה".

טל בורשטיין הוסיף: "עם הזמן נלך ונשתפר. זו קבוצה חדשה לגמרי ואני מאמין שהכימיה תלך ותשתפר מרגע לרגע. מבחינת מכבי כל תואר הוא חשוב וכמובן גם הטורניר הזה". ליאור אליהו סיכם: "מבחינתנו משחקי ההכנה הסתיימו, מגמת העלייה ביכולת צריכה להיות הדרגתית במשך כל העונה".

בשני משחקי רבע הגמר שנערכו אתמול, גברה הפועל ירושלים בקושי רב על אליצור אשקלון 80:83. גליל/גלבוע האלופה, פיגרה כל המשחק מול בני השרון, אך פתחה מבערים ברבע האחרון וניצחה 70:77. 

כאמור, המשחק המוקדם יותר יפגיש את אליצור מכבי נתניה עם הפועל חולון. משחקי חצאי הגמר ייערכו ביום רביעי הקרוב ואילו משחק הגמר של הטורניר ייערך ביום חמישי בשעה 21:00.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק