אבי נמני מדבר לראשונה

עיתונאי TELESPORT, שלמה חסיד נפגש עם אבי נמני בבית קפה לראשונה מאז שפוטר והחליט לשוחח ולספר על ליבו: "במכבי תל אביב אין אף אדם שמבין בכדורגל"

יום שישי 18 מרץ 2011
שלמה חסיד

ביום רביעי הפכתי, עיתונאי TELESPORT שלמה חסיד, להיות הכתב היחיד שנפגש עם אבי נמני, לשיחה,  מېז הפיטורים ממכבי תל אביב. 

לא היה מדובר בראיון. נמני עוד לא מוכן לדבר, אבל הוא כן הסכים לומר כמה דברים. בעיקר נמני הדגיש שהיום טוב שלו, שקט לו. הוא אומנם לקח קשה את העזיבה של המועדון אותו עזב, אבל מאז לקח חופשה והיה לו קצת זמן לעצמו.
נמני סיפר לי כי הוא מרגיש הרבה יותר טוב מאז הפיטורים, הוא אמר לי שלא היה לו נוח במכבי ושהאמת שבשלב מסוים, הוא לא הרגיש נוח במכבי. 

שאלתי את אבי, מה לדעתו הבעיה של מכבי ולמה היא נכשלת כאירגון. לטענת אבי נמני אין היום בצמרת של מכבי תל אביב אפילו אדם אחד שמבין בכדורגל. מיץ' גולדהאר לא מבין, מה זה המשחק  הזה בכלל. הוא גם מספר ששסוללת היועצים שמקיפה אותו, ג'ק אנגלידיס, עוזי שעיה ואביב בושינסקי, לא מבינים כמעט בכדורגל. הם נותנים לו עצות שרק מכשילות את הבעלים. <įp>

שאלתי את אבי, מה היה קורה אם היה נשאר במכבי. נמני מוכן לקבל ביקורת על עצמו, אבל חזר ואמר שיוסי מזרחי, הוא המאמן הטוב ביותר היום בארץ והוא אף המאמן הטוב ביותר מבין כל המאמנים שאימנו במכבי  בעבר. לפי נמני, אם למכבי הייתה סבלנות, אולי היא לא הייתה לוקחת אליפות, אבל עד היום היא הייתה במאבק על האליפות במרחק סביר.

כששאלתי אותו על מוטי איווניר והוא כבר הסית את השיחה לנושאים אחרים והשתדל לא לדבר על המאמן המכהן של מכבי, שנוהג לעקוץ אותו בתקשורת באופן גלוי.

אני לא יודע מתי אבי נמניȠיחליט לדבר ולהתראיין לאחד מכלי התקשורת אבל מה שברור, שאבי נמני אחרי השלב של מכבי תל אביב. נמני חי טוב, הוא צוחק, הוא עסוק כל היום ועושה רושם שהפרידה ממכבי, עשתה לו רק טוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק